Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

rybka80

(2008-04-29 14:07)

I ja się skusiłam.Na zdjęciu jeszcze ciepły.W smaku pyszniutki.Polecam.Rzeczywiście bardzo prosty przepis na chleb.Pozdrawiam

becia23

(2008-04-29 13:30)

Mam ochotę na to ciasto, ale troszkę się boję, czy na dole nie zrobi się zakalec. Nigdy nie robiłam nadziewanego drożdżowca i mam pewne obawy. Ileczko, czy Ty nie miałaś nigdy przy tym cieście takich problemów?

ilka76

(2008-04-29 11:16)

Już poprawione. Dzięki;)

renataz36

(2008-04-29 10:09)

I kolejna pyszna gyrosowa sałatka Ileczko tylko prośba do Ciebie popraw literki w tytule przepisu bo ci się "zjadło" hehe wtedy łatwiej ją będzie odnaleźć. Pozdrówka

Aniula27

(2008-04-28 08:38)

Upiekłam nie czekając na odpowiedż, chlebek wyszedł bardzo fajnie,piekłam już chleby z kilku przepisów ale z tego jestem najbardziej zadowolona, wniosek z tego taki że im prostrzy przepis tym lepiej. Dziękuje za przepis, a oto mój chlebuś:
                                                                

ilka76

(2008-04-27 19:59)

Nie powinno wyjść Ci z miski. Ono tak bardzo nie rośnie. Odnośnie drugiego pytania to ja wstawiam od razu.

ilka76

(2008-04-27 19:57)

Jajka dajemy całe.

30Latek_Londyn

(2008-04-26 22:06)

witam .. a czy te jajka to mam cale tam wsadzic? czy tylko zoltka?

Aniula27

(2008-04-26 15:45)

Chciałabym upiec ten chlebek, mam dwa pytania: jeśli zostawie ciasto na noc do wyrośnięcia to czy nie wyjdzie mi z miski?, 12 godz. to bardzo długo. I jeszcze jedno, czy po włożeniu bochenka do naczynia mam je od razu wstawić do piekarnika czy czekać aż temp. spadnie?

łasica

(2008-04-25 17:17)

Polecam:-)Dobre danie na bardzo szybki i smaczny obiad:-)

dorime

(2008-04-23 11:41)

To i ja tak zrobię bardzo mi to pasuje  Dziękuję za odpowiedz . Pozdrawiam      Dorota

Krystyna911

(2008-04-23 07:56)

Bez przekonania podeszłam do tego ciasta, ze względu na mąkę krupczatkę. Ale ciasto wyszło mi wspaniałe. Wysokie, pulchniutkie. Kruszonkę też zrobiłam z mąki krupczatki. I była to najlepsza kruszonka, jaką do tej pory udało mi się uzyskać. Ciasto piekłam z suszonymi śliwkami (w środku). Po prostu przepyszne.

ilka76

(2008-04-22 08:47)

Dorime moja koleżanka robi tą sałatkę zazwyczaj dzień przed imprezą-wieczorem. Robi ją od razu z majonezem. Pozdrawiam i dziękuje za miłe komentarze:))

dorime

(2008-04-21 21:47)

czy tę sałatke można zrobic dzień szybciej a np. majonez dodac dopiero przed podaniem?

kaj

(2008-04-21 20:05)

Rewelacja jak dla mnie i mojej rodzinki.Dzięki

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij