Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-05-12 10:30)

Jamajko torcik wyszedł Ci  fantastyczny. Nie załamuj się. Ludzie mają różne gusta. Ważne, że Tobie smakowała. Zobacz ile jest tutaj komentarzy, że masa smakuje. Pozdrawiam i głowa do góry:))

Patrycja0

(2008-05-12 10:19)

Ilko, muffinki jak zwykle pyszniutkie ! Zrobiłam je ze startymi jabłkami, cynamonem i rodzynkami. Wyszło 17 sztuk :) Szkoda, że dzisiaj już nic nie zostało..., jedynie fotka :))

Dziękuje ślicznie i pozdrawiam!

jamajka

(2008-05-11 11:30)

Hejka ja zrobiłam motylka z biedroneczki :-) masa jak dle mnie świetna i bardzo dobra, ale tort nie był dla mnie i nie jadłam go, próbowałam tylko masy która mi została i uważam że była pyszna! Ale niestety dostałam informację od osoby dla której piekłam tort że był niejadalny i cały wylądował na śmietniku bo masa była twarda i wogóle nie szło tego jeść!!!! Aż nie chce mi się w to wierzyć! Jak przekrajałam na pół okrągły biszkopt to nic nie widzialam żeby coś było nie tak, masa była ładnie ściągnięta taka jak powinna być, i naprawdę nie wydaję mi się żeby było to tak twarde żeby nie można było tego jeść! A masa dobra jak dla mnie zostało mi jej i zjadłam ją z okrągłymi biszkoptami  i jeszcze cieszyłam się że ta masa taka pycha i będzie smakować, a co się okazalo cały tort wylądował na śmietniku! Nic  ztego nie rozumiem czy przez 1 dzień mogło coś z tą masą być nie tak, czy ta osoba jest taka wybredna, jeśli wyobrazała sobie inną masę to mogła powiedzieć a zgodziła się na tą, jest mi przykro a z drugiej strony trochę się załamałam i muszę przyznać odechciało mi się piec :-(
A oto torcik który zrobiłam:

Barbara

(2008-05-10 22:09)

Przepadam za rabarbarem,bardzo ciekawy przepis.Kupie rabarbar i piekę babeczki.!!!!

mary50

(2008-05-10 21:13)

Wlasnie w ogrodku mam kilka lodyzek rabarbaru.Jutro zaraz z rana upieke mafinki.Przepis wyglada interesujaco.

krystyna 1

(2008-05-10 12:10)

Witam, czy jak się nie posiada foremek można upiec w foremce babkowej, dzięki za odp

agness

(2008-05-09 19:02)

Powiem tak,ja smaku wogole nie czułam bo akurat miałam angine.Maz stwierdził,ze za bardzo czuc posmak czekoladowy.Dałam tak jak w przepisie-czekolade i 3 wafelki xxl prince polo.Moze nastepnym razem sprobuje z jakimis batonami w białej czekoladzie.

MonikaK

(2008-05-09 10:49)

Muffinki robiłam już wielokrotnie i zapomniałam wpisać komentarz. Są przepyszne !!! Ja zamiast surowej papryki daję konserwową dla zaostrzenia smaku. Doskonale smakują jako zakąska do barszczu, polecam 

kleopatrA

(2008-05-08 20:54)

już wiem ciasto Pawełek  jest produkcji Sylwi 123

kleopatrA

(2008-05-08 20:53)

Ciasto po prostu pyszniutkie!!!!!Zamiast kremu karpatkowego zrobiłam krem z ciasta  Pawełek- ale nie pamietam czyje to ciasto

ilka76

(2008-05-07 16:30)

Mario możesz użyć jakiegoś innego alkoholu lub tylko kilka kropli aromatu rumowego.

kebabek

(2008-05-06 23:11)

Wygląda super a smakuje jeszcze lepiej. Polecam!!!

alicja37

(2008-05-06 20:03)

Ciacho zrobiłam na bierzmowanie córy.Mniamniusie..............przepis poszedł w obieg.Ilko dzięki za przepis!!!

Maria1978

(2008-05-06 18:59)

Czy można zastąpić czym innym rum?Nie mam w domu i zastanawiam się nad zamiennikiem.Pozdrawiam

basilek

(2008-05-06 15:47)

Mięso bardzo smakowite, wchodzi na stałe do menu mojej rodziny, zwłaszcza ze niezbyt pracochłonne, co w dzisiejszych czasach jest ważne.Pozdrowienia i podziękowania dla autorki przepisu :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij