Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

rybka80

(2008-05-15 22:15)

I znów ja:)))Są obłędne

zosiek

(2008-05-14 17:49)

a ja wypróbuję tę sałatkę jutro...na imieniny :-)......juz wiem że bedzie pyszna. Dzięki za przepis. 

u.rszulka

(2008-05-14 14:32)

robiłam tą pieczeń właśnie i wyszła znakomita!Wszystkim smakowała.Na pewno będę robiła ją częsciej,bo jest bardzo smaczna i szybka w wykonaniu

iwaa84

(2008-05-13 15:45)

Zarobiłam ją dzisiaj do obiadku i jest naprawde pyszna meżusiowi bardzo smakowała. Ja dodałam jeszcze do niej jabłko mniam 

orota

(2008-05-13 14:06)

robię coś takiego, jabłek wcale nie gotuję tylko daję starte + rodzynki i też zapiekam na koniec- to wersja dla leniwych

monique21

(2008-05-13 14:01)

a jak długo mniej więcej trzeba gotować te jabłka? bo nie wiem ile by mi zajęło zrobienie całego deserku ;)

sisay

(2008-05-13 13:03)

Nie udało mi się kupić indyka, mam piersi z kurczaka. Myślę że efekt powinien być równie dobry :)

mysha2006

(2008-05-13 10:03)

Przede wszystkim proste i łatwe danie. Zamiast pomidorów w puszce dałam świeże. Dodałam troszkę chili, kostkę cielęcą z Knorra(jest świetna). Pyszności.

jamajka

(2008-05-13 08:22)

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :-) Macie rację! Już mi trochę lepiej :-).

ages

(2008-05-13 00:01)

moja mam coś takiego kiedyś robiła!!!
szukałam tego przepisu dziękuję kochana!! :))

ksenusia

(2008-05-12 23:06)

Ciasto jest wyśmienite. Ja zrobilam z polowy przepisu w formie tortu dla tatusia na urodzinki. Byl zachwycony. Teraz powtarzam go na swoje urodziny!

ewelina111

(2008-05-12 22:32)

Jamajko, Twój motyl był piękny i zapewne pyszny, a że ktoś nie potrafi docenić czyjejś pracy i dobrego gestu to inna sprawa. Nie przejmuj sie tą osobą , bo jest poprostu nie wychowana. Nigdy bym darczyńcy nie powiedziała, że  wyrzuciłam do kosza jego podarunek. Jest to podstawowa zasada dobrego zachowania. Nie martw się i więcej już nic nie wykonuj dla tej persony, bo szkoda Twego czasu, zaangażowania i sił.

ilka76

(2008-05-12 18:20)

Aniko w keksówce to chyba nie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Naczynie powinno mieć przykrywkę.

anika83

(2008-05-12 13:00)

mam pytanko!czy można ten chlebek upiec w keksówce?

ilka76

(2008-05-12 10:34)

Barzo mi miło, że smakują. Pozdrawiam wszystkich ciepło;))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij