Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kasia83

(2006-01-19 11:46)

Ja tez szykuje się żeby zrobić to ciasto. Mam tylko pytanie czy te dwa śmietan fixy wystarczą żeby konsystencja śmietany byla własciwa tzn żeby wszystko nie rozpłynęło się od razu....?

ilka76

(2006-01-13 14:51)

Nam sałatka smakuje. Teść robi ją już od ładnych paru lat na każdą  większą imprezkę. Mam nadzieję, że i Tobie będzie smakowała.:)

kropka1976

(2006-01-13 10:06)

Powiem ci, że zestawienie składników wydaje sie być smaczniutkie. Juz wydrukowałam i może zrobię przez weekend z połowy porcji :)

kamilka

(2006-01-12 14:17)

dzieki za odpowiedz pozdrawiam

ilka76

(2006-01-11 18:57)

Serek, który dodałam miał z tego co pamiętam 170g. Oczywiście, że można zrobić tylko z bitą śmetaną.

kamilka

(2006-01-11 18:43)

Fajnie wyglada to ciacho.Tylko mam pytanie ile gram tego serka?Bo nie wiem czy u siebie taki dostane,a moze mozna bylo by sie bez niego obyc? 

ilka76

(2006-01-10 19:03)

Bardzo dziękuję. Czekam na opinie jak Wam smakowało.Pozdrawiam:)

Jamaica

(2006-01-10 17:45)

Interesujący przepisik... Wędruje do ulubionych i będzie tam czekał na odpowiednią okazję :) I napewno długo czekać nie będzie, bo zdjęcia bardzo zachęcają do jak najszybszego wypróbowania :D Dziękuję i pozdrawiam!!!

ilka76

(2006-01-09 10:22)

Bardzo dziękuję i czekam z niecierpliwością na komentarz.

basia19

(2006-01-08 18:33)

Wygląda smakowicie już jest w ulubionych.Zrobię w lutym na imprezę i dam Ci znać jak mi wyszło. Pozdrawiam.

Jamaica

(2006-01-08 16:57)

Jakoś mi umknął Twój przepis... Przecież już dawno powinien być w ulubionych :) Zwłaszcza,że jestem prawdziwym miłośnikiem bananów!!! Że o ciastach z nimi nie wspomnę :D

ilka76

(2006-01-03 18:43)

Mam nadzieję, że Ci będzie smakowało. Wymyśliłam je na potrzeby imprezy sylwestrowej moich nastoletnich bratanic.

Sweetya

(2006-01-03 18:42)

.........................fajnie wygląda...........;)))napewno równie fajnie smakuje........
Zapisuję!!!

ilka76

(2006-01-03 14:08)

Z tymi pucharkami to fajny pomysł. Następnym razem muszę wypróbować.

MonikaK

(2006-01-03 13:43)

Ciekawy przepis, pomyślałam, że równie dobrze można te warstwy ponakładać do pucharków i bedzie znakomity deser muszę wypróbowac

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij