Ja tez szykuje się żeby zrobić to ciasto. Mam tylko pytanie czy te dwa śmietan fixy wystarczą żeby konsystencja śmietany byla własciwa tzn żeby wszystko nie rozpłynęło się od razu....?
Nam sałatka smakuje. Teść robi ją już od ładnych paru lat na każdą większą imprezkę. Mam nadzieję, że i Tobie będzie smakowała.:)
Powiem ci, że zestawienie składników wydaje sie być smaczniutkie. Juz wydrukowałam i może zrobię przez weekend z połowy porcji :)
dzieki za odpowiedz pozdrawiam
Serek, który dodałam miał z tego co pamiętam 170g. Oczywiście, że można zrobić tylko z bitą śmetaną.
Fajnie wyglada to ciacho
.Tylko mam pytanie ile gram tego serka?Bo nie wiem czy u siebie taki dostane,a moze mozna bylo by sie bez niego obyc?
Bardzo dziękuję. Czekam na opinie jak Wam smakowało.Pozdrawiam:)
Interesujący przepisik... Wędruje do ulubionych i będzie tam czekał na odpowiednią okazję :) I napewno długo czekać nie będzie, bo zdjęcia bardzo zachęcają do jak najszybszego wypróbowania :D Dziękuję i pozdrawiam!!!
Bardzo dziękuję i czekam z niecierpliwością na komentarz.
Wygląda smakowicie już jest w ulubionych.Zrobię w lutym na imprezę i dam Ci znać jak mi wyszło. Pozdrawiam.
Jakoś mi umknął Twój przepis... Przecież już dawno powinien być w ulubionych :) Zwłaszcza,że jestem prawdziwym miłośnikiem bananów!!! Że o ciastach z nimi nie wspomnę :D
Mam nadzieję, że Ci będzie smakowało. Wymyśliłam je na potrzeby imprezy sylwestrowej moich nastoletnich bratanic.
.........................fajnie wygląda...........;)))napewno równie fajnie smakuje........
Zapisuję!!!