Tak mam na myśli kakao.
Co masz na mysli pisząc biszkopt ciemny?? Czy dodajesz do biszkoptu kakao , czy chodzi o coś innego??? Pozdrawiam
Witaj , faktycznie kotleciki smaczne , mąż zjadł całą porcje .....dzięki za przepis..:)
Witam , dzisiaj będę robiła na obiadek , o efektach napiszę później...
Bardzo się cieszę, że kotleciki się spodobały i mam nadzieję, że będą smakowały.
wyglądają super, będę je robić tez na chrzciny mojego... wnusia.
U mnie tez w domu ja lubia, robie czasami z majonezem a czasami ze smietana lub jogurtem.
bardzo często robię taką surówkę, smaczna, tylko w mojej wersji parzę pokrojony por wrzątkiem, wtedy jest łagodniejsza,
Bardzo dziękuję. Biszkopt faktycznie wychodzi bardzo wysoki i co najważniejsze zawsze. Przepis na niego znajdziesz w komentarzach do ciasto biszkoptowe bananowo - śmietanowe w moich przepisach. Biszkopt piekłam w tortownicy 26 cm.
Mam prosbę, widze że wychodzi ci swietny biszkopt-poprosze o podanie składników na biszkopt i zabieram sie za pieczenie -tego jak mysle wybornego torcika
Bardzo się cieszę, że roladki smakują. Faktycznie robi się je bardzo szybko ale też bardzo szybko znikają z talerza :)
Roladki były na obiadek-łatwe w wykonaniu i bardzo smaczne-polecam wszystkim.Pozdrawiam;)))