wyglada bardzo apetycznie! mam nadzieje ze mojemu mezowi tez beda smakować!!!!
napewno napisze po konsumpcji! pozdrawiam
Ależ proszę bardzo: 1 kapusta pekińska, 1 por, 1 duża marchewka, majonez. Do smaku sól i pieprz. Przepis na nią dostałam od przyjaciółki.Bardzo prosta i bardzo smaczna. Polecam:)
ja bym prosil przepis jeszcze na ta suroweczke obok schaboszczaka:D
Pyszniutkie i łatwe w wykonaniu! Polecam wszystkim!
Taką suróweczkę robię od lat, faktycznie jest bardzo smaczna i jaka prosta. Ja dodaję czasami pokrojoną surową paprykę i przyprawę do sałatek. Z przyprawą jest super, polecam!!
Nie podaję przepisu na biszkopt bo zazwyczaj każdy ma swój wypróbowany. Ale proszę bardzo:6 jaj, 1 2/3 szklanki cukru, 1 1/2 szklanki mąki tortowej, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 2 łyżeczki proszku do pieczenia. Jaja ubijać z cukrem na pulchną masę ok. 15 minut. Oba rodzaje mąki i proszek do pieczenia przesiać przez sito i dodawać delikatnie do ubitych jajek. Piec ok. 40 minut (zależy od piekarnika) w 180 stopniach. W zasadzie jest to chyba ciasto biszkoptowe a nie prawdziwy biszkopt. Grunt, że zawsze się udaje.
Ale ja nie widzę u Ciebie przepisu na biszkopt jak jest wypróbowany to podaj ale i w czym go pieczesz i ile czasu.
Ja mam swój wypróbowany przepis na biszkopt do którego dodaje się proszek do pieczenia.
A biszkop z proszkiem do pieczenia czy nie
Bardzo się cieszę, że smakowało i pozdrawiam serdecznie :)
Wczoraj zrobiłam to ciasto i wyszło bardzo dobre, gratuluję przepisu!
Ale piękne i apetyczne!!! Koniecznie muszę zrobić takie cudo ;) Mam nadzieję,że wyjdzie tak jak na fotkach :D
O rany! Faktycznie.Kasiu powinny być 3 śmietan fixy albo śmietana 36%.Już zmieniam w przepisie.Sorry!
Kasiu - dwa śmietan fixy wystarczą. Jeśli się boisz, ze śmietana się rozpłynie to zrób ze śmietany 36%. Wtedy na pewno będzie wszystko ok.
Basiu- ja dodaję zawsze śmietan fixy po ubiciu śmietany z cukrem.Zresztą powinno to być dokładnie napisane na opakowaniu śmietan- fixu. Pozdrawiam:)
Jeszcze jedno pytanko, czy te śmietanfixy dodaje się gdy śmietana jest ubita ,czy ubija się wszystko razem.Odpowiedz mi jak najprędzej możesz.Pozdrawiam