Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Ala06

(2006-01-30 18:58)

wyglada bardzo apetycznie! mam nadzieje ze mojemu mezowi tez beda smakować!!!!
napewno napisze po konsumpcji! pozdrawiam

ilka76

(2006-01-30 16:31)

Ależ proszę bardzo: 1 kapusta pekińska, 1 por,  1 duża marchewka, majonez. Do smaku sól i pieprz. Przepis na nią dostałam od przyjaciółki.Bardzo prosta i bardzo smaczna. Polecam:)

miloszmk

(2006-01-30 15:53)

ja bym prosil przepis jeszcze na ta suroweczke obok schaboszczaka:D

Kropcia

(2006-01-30 14:15)

Pyszniutkie i łatwe w wykonaniu! Polecam wszystkim!

eNka

(2006-01-29 19:40)

Taką suróweczkę robię od lat, faktycznie jest bardzo smaczna i jaka prosta. Ja dodaję czasami pokrojoną surową paprykę i przyprawę do sałatek. Z przyprawą jest super, polecam!!

ilka76

(2006-01-29 19:08)

Nie podaję przepisu na biszkopt bo zazwyczaj każdy ma swój wypróbowany. Ale proszę bardzo:6 jaj, 1 2/3 szklanki cukru, 1 1/2 szklanki mąki tortowej, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 2 łyżeczki proszku do pieczenia. Jaja ubijać z cukrem na pulchną masę ok. 15 minut. Oba rodzaje mąki i proszek do pieczenia przesiać przez sito i dodawać delikatnie do ubitych jajek. Piec ok. 40 minut (zależy od piekarnika) w 180 stopniach. W zasadzie jest to chyba ciasto biszkoptowe a nie prawdziwy biszkopt. Grunt, że zawsze się udaje.

Kika2

(2006-01-29 18:48)

Ale ja nie widzę u Ciebie przepisu na biszkopt jak jest wypróbowany to podaj ale i w czym go pieczesz i ile czasu.

ilka76

(2006-01-29 18:44)

Ja mam swój wypróbowany przepis na biszkopt do którego dodaje się proszek do pieczenia.

Kika2

(2006-01-29 18:24)

A biszkop z proszkiem do pieczenia czy nie

ilka76

(2006-01-29 17:45)

Bardzo się cieszę, że smakowało i pozdrawiam serdecznie :)

kasia83

(2006-01-28 16:12)

Wczoraj zrobiłam to ciasto i wyszło bardzo dobre, gratuluję przepisu!

Pączuszek

(2006-01-20 10:19)

Ale piękne i apetyczne!!! Koniecznie muszę zrobić takie cudo ;) Mam nadzieję,że wyjdzie tak jak na fotkach :D

ilka76

(2006-01-19 15:08)

O rany! Faktycznie.Kasiu powinny być  3 śmietan fixy albo śmietana 36%.Już zmieniam w przepisie.Sorry! 

ilka76

(2006-01-19 14:50)

Kasiu - dwa śmietan fixy wystarczą. Jeśli się boisz, ze śmietana się rozpłynie to zrób ze śmietany 36%. Wtedy na pewno będzie wszystko ok.
Basiu- ja dodaję zawsze śmietan fixy po ubiciu śmietany z cukrem.Zresztą powinno to być  dokładnie napisane na opakowaniu śmietan- fixu.  Pozdrawiam:)

basia19

(2006-01-19 11:59)

Jeszcze jedno pytanko, czy te śmietanfixy dodaje się gdy śmietana jest ubita ,czy ubija się wszystko razem.Odpowiedz mi jak najprędzej możesz.Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij