Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Ptysia

(2007-07-10 20:58)

Zrobiłam dzisiaj wprawdzie bez warstwy toffi ale i tak wyszło pyszne!!! Po prostu super polecam kazdemu!!!:P

Olcik

(2007-07-10 20:38)

Torcik jest naprawdę przepyszny. Zniknął w mgnieniu oka:>)))))  niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia środka, za szybko zniknął....

Etnavo

(2007-07-10 08:32)

Z braku sera   go nie dodałem , ale za to  ogorek  kiszony owszem . Bardzo dobre

ajra

(2007-07-09 14:47)

Bardzo dobre. Jedliśmy je z fasolką szparagową. Polecam!

Debris

(2007-07-09 10:37)

Zrobilam w piątek a przez weekend zniknęło :))) naprawdę super!!!! dzięki za przepis!!!!

alisia

(2007-07-09 08:28)

Ja również dołączam się do grona zachwyconych ciastem:) Jest pyszne, góra podobnie jak u Krystyny911 nieco zmodyfikowana, a to dlatego, że akurat nie miałam pod ręką mleka. Dałam 1/2 l kremówki i 1 galaretke wiśniową rozpuszczoną w szklance wody, budynie też były bez cukru. Ciasto wcale nie jest słodkie, jest w sam raz. Polecam             

Frasica

(2007-07-08 19:57)

ciasto super byle tak dalej!!!:)Wszystkim bardzo smakowało:)

ilka76

(2007-07-07 19:06)

Bardzo się cieszę, że ciasto Wam smakuje:) Pozdrawiam.

ilka76

(2007-07-07 19:04)

Rakso ja nigdy nie robiłam tego ciasta z owocami ale sabinaw robiła z truskawkami - pisała o tym w 13 komentarzu.

alldona

(2007-07-07 17:35)

Ciasto jest pyszne i łatwe w wykonaniu. Robiłam na urodziny i wszystkim bardzo smakowało a przepis już krąży po moich znajomych. 

raksa

(2007-07-07 16:00)

ilko jak myślisz czy mozna by je zrobic z owocami ?? na przyklad polozyc zamiast migdalow wydrylowane wisnie ??

ilka76

(2007-07-07 15:26)

Buniu jak najbardziej możesz. Fajnie, że smakowały. Ja akurat nie mam tego przepisu z opakowania ciasta francuskiego ale dobrze wiedzieć, że tam się takowy znajduje:))

bunia

(2007-07-07 14:55)

Znalazłam na opakowaniu ciasta francuskiego taki sam przepis na slimaczki:))) zrobiłam i wstawiam fotke u Ciebie...chyba mogę:).... wyszły pyszne:) polecam.

ilka76

(2007-07-07 09:25)

Olcieek dzięki za informację o tym, że wychodzi też w wersji kolorowej. Będę musiała kiedyś spróbować. Pozdrawiam:))

ilka76

(2007-07-07 09:21)

Justysiu co prawda z homogenizowanym nie robiłam akurat tego sernika ale wyjść powinien.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij