Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

olcieek

(2007-07-07 00:12)

Robiłam dzisiaj znowu :) I znowu z 1,5 porcji.
Tym razem nie w formie babkowej tylko keksówce i dodakowo w silikonowej formie na babeczki. Troszke za długo i w zbyt wys. temperaturze trzymałam ciasto w keksówce i boki przyschły, ale to akurat moja wina :P Odkroiłam końcówki i gitara gra ;)
Podzieliłam ciasto na trzy częsci: do jednej kakao, do drugiej kisiel wiśniowy, a do trzeciej nic i wyszło mi kolorowe apetyczne ciasto i babeczki. Super, super, super :D
To ciacho nie może się nie udać :))

Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym! :D

Jusstyssia

(2007-07-06 22:28)

A czy zamiast sera 3-krotnie mielonego moze byc serek homogenizowany waniliowy?

nonka4

(2007-07-06 19:44)

SSSSuperrr! Babuszka! Expresowa! Dzięki za przepis! Pozdr iwona

zosia

(2007-07-06 19:17)

ilka76 dziękuję za Bawole oczy-wersja mix.kiedys dałam do ulubionych dzisiaj jak znalazl.
Super ciasto i pięknie wygląda ,upiekłam zięciowi na urodziny.

ilka76

(2007-07-05 15:20)

Inga robiłam dziś rożdżówkę z jagodami i specjalnie użyłam zwykłej mąki pszennej. Wyszło równie dobre.

kalinowska2

(2007-07-05 13:11)

 Ja zrobiłam bez biszkoptów ,ale podwoiłam składniki i wyszło super.

Jusstyssia

(2007-07-04 11:46)

Mniam mniam wygląda super !!! smakuje pewnie jeszcze lepiej :)za 2tyg. mam 18-stke i w 100% to ciasto pojawi sie na stole

Agulek

(2007-07-02 22:33)

Aha wkleję jeszcze zdjęcie tej cudnej babeczki

Agulek

(2007-07-02 22:16)

Ilko babka jest przepyszna  To jest pierwsza moja udana babka, więc Ilko jestem ci bardzo wdzięczna za ten cudowny przepis   Od dzisiaj twoja babeczka będzie bardzo często gościć na naszym stole

magdalenka2205

(2007-07-02 17:54)

poprostu pyszne.mojemu mezowi bardzo smakowala.dziekuje za przepisik

ilka76

(2007-07-02 16:36)

Agulek można ale nie jest to konieczne.

Agulek

(2007-07-02 15:40)

A czy trzeba wysypać blaszkę bułką tartą? Bo właśnie w tym momencie robie twoją babeczkę Ilko :)

Agulek

(2007-07-02 14:33)

No właśnie wolałabym raczej delikatny, chudziutki sosik ale nie wiedziałam czy dobrze zrobię jeśli nie dodam tłuszczu........ Umiem wiele rzeczy ugotować, ale o dziwo sosy mi nigdy nie wychodzą  Dlatego wolałam dokładnie zapytać  W każdym razie dziękuję za pomoc

MonikaK

(2007-07-02 13:12)

Inga moja koleżanka, której dałam ten przepis robiła na mące pszennej i również wyszedł doskonały.

ilka76

(2007-07-02 11:09)

Agulku możesz podlać samą wodą a możesz też razem z tym tłuszczem na którym się smażyły. Jak wolisz:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij