Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2007-07-02 11:06)

Sylwio niestety nie wiem. Nie próbowałam.

ilka76

(2007-07-02 11:05)

Aanniittkkoo te ozdoby to są bezy. Jeśli chodzi o drugie pytanie to ja zawsze miksuję.

Bardzo się cieszę, że torcik smakuje. Pozdraiam ciepło:))))))

ilka76

(2007-07-02 11:03)

Trudno powiedzieć. Nie próbowałam.

ilka76

(2007-07-02 11:02)

Sunny dobrze rozumiesz. Kremu wychodzi jak najbardziej wystarczająco:)

ilka76

(2007-07-02 11:00)

Ingo nie robiłam na innej mące ale myślę, że też wyjdzie.

luckystar

(2007-07-02 02:14)

Ileczko zrobilam dzisiaj ten torcik i jestem zachwycona !!!! Cos wspanialego, oczywiscie jak widac na zdjeciu poszlam na latwizne i posypalam tarta czekolada zamiast dekorowac (lenistwo) ale i tak bardzo nam smakowal....

Agulek

(2007-07-01 16:47)

Ilko czy jak będę przekładać zrazy do garnuszka to razem z tym tłuszczem na którym się smażyły?

sunny

(2007-06-30 19:02)

Ileczko, mam pytanie dotyczące masy z bułek. Rozumiem, że najpierw te bułki moczymy, potem odciskamy i tego mleka w którym się moczyło już nie wykorzystujemy, czy tak ? I wychodzi wystarczająco kremu?? Pozdrawiam, sunny ;)

jamajka

(2007-06-30 17:16)

Sałatka pycha!!!! Naprawdę polecam mniam mniam!!!!!!!!!

natka wz

(2007-06-29 21:39)


Super przepisy. Gratuluję. Uwielbiam gotować i korzystałam z Twoich przepisów. Jeszcze raz gratuluję umiejętności.

maggia

(2007-06-29 14:36)

Wczoraj była do obiadku. Pycha!!!

aanniittkkaa

(2007-06-28 17:56)

O i jeszcze jedno ;) Czy robiąc masę jagodową, dodając jogurt, jagody i galaretkę należy ją miksować, czy wystarczy wymieszać? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz ;)

aanniittkkaa

(2007-06-28 17:54)

Torcik wyglada pysznie. Mam zamiar zrobić jutro z samego rana ;D Mam tylko pytanie. Z czego zrobiłaś te "ozdoby" na wierzchu? Tzn nie chodzi mi o ta posypkę, tylko o cos co wygląda jak smietanka ;P

inga_m

(2007-06-28 15:06)

Ilko, czy próbowałaś robić tą drożdżówę na zwykłej, pszennej mące? ta krupczatka jest konieczna?

alisia

(2007-06-27 11:07)

Torcik pierwszoklaśny, dziękuję za przepisik:)

            

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij