Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

beata__wr

(2007-06-20 11:40)

ciacho wyszlo wysmienicie. to najlepszy przepis na ciasto z truskawkami :)

ulka1465

(2007-06-19 14:24)

a ja też robię ten pyszny serniczek tylko nazywam go Psia Buda

eva67

(2007-06-19 12:59)

ciekawy przepis...........Dam znać jak mi wyszły.

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
ilka76

(2007-06-19 09:45)

Bardzo się cieszę, że smakuje:)) Pozdrawiam  wszystkich ciepło.

MonikaK

(2007-06-19 09:41)

Kolejne Twoje ciasto które gościło na niedzielnym stole. Bardzo smaczne, doskonałe  na upały, orzeźwiające.

MonikaK

(2007-06-19 09:35)

Ciasto jest przepyszne. Robiłam z truskawkami, pięknie urosło i było bardzo pulchne. Nastepne wersja będzie z borówkami, polecam <spoko>

ilka76

(2007-06-18 14:57)

Beatko najpierw ziemniaki obgotowałam w mundurkach a potem smażyłam na mocno rozgrzanym tłuszczu.

beata1

(2007-06-18 09:14)

Ilko napisz mi proszę jak zrobiłaś ziemniaki czy były najpierw obgotowane a potem krojone i przypieczone na patelni czy jakoś inaczej zrobiłam takie z udkami -gyros i trochę nasiąkły tłuszczem z mięska proszę o odpowiedź.

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
beata1

(2007-06-18 09:10)

Ilko poszukiwałam ostatnio na forum przepisu na udka i twój przepis od razu przypadł mi do gustu w sobotę postanowiłam wykonać danko i wyszło super w smaku ,do majonezu i ketchupu dodałam jeszcze łyżkę miodu i udka się ładnie spiekły.

sabia

(2007-06-17 21:17)

Zrobiłam ponownie to ciasto ale tym razem na wzór "biedroneczki". Gościom baaardzo smakowało. Tym razem zrobiłam również z ananasem a wycięte dziurki wypełniłam galaretką gruszkową :). Następnym razem w tej wersji nie nasączę biszkoptu, ponieważ ciasto przez tę pogodę wchłonęło więcej wilgoci z masy :)

Ulla

(2007-06-17 11:32)

jeżeli mogę dodać robie taką samą panierkę tylko zamiast bułki tartej -  lekko kruszę płatki kukurydziane, sniadaniowea reszta tak samo kotlety są pyszne i trochę inne bardzo dobre również kotleciki z piersi kurczaka

basia19

(2007-06-16 18:37)










Jeżeli chodzi o smak, to muszę przyznać, że jak dla mnie mało truskawkowy (a dałam truskawek więcej niż w przepisie), chyba smak serka razem ze śmietaną zabił smak truskawek, w przyszłości muszę spróbować z samymi truskawkami i śmietaną, bo na pewno jeszcze nie raz zrobię, a robi się go bardzo szybko, dzięki za przepis i pozdrawiam serdecznie.

kasia.terlecka

(2007-06-16 14:46)

Ilko gratuluje przepisu. Zrobilam wczoraj te kotleciki na obiad i przyznam ze w zyciu nie jadlam lepszej panierki! Kolezanki ktore sie u mnie zatrzymaly na kilka dni stwierdzily ze bardzo im smakuje a i moj maz powiedzial ze zyczy sobie teraz tylko takie kotleciki:) pyszne pyszne pysne!!!!!

Kry

(2007-06-16 09:08)

Dołączam swój głos do chóru pochwalnego. Ciasto wyśmiernite. Miałam tylko trochę kłopotów z masą, zaczęła wsiąkać mi w biszkopt ale poradziłam sobie i przepis wchodzi na stałe do domowego repertuasru ciast.

basia19

(2007-06-15 19:26)

dzięki ilko76, a już prawie wychodziłam z tej stronki, ale myślę sobie zajrzę jeszcze raz no i udało mi się trafic na Twoją odpowiedź, jeszcze raz dzięki

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij