Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Majka2

(2007-06-11 19:54)

Ciasto bardzo apetyczne, ale  moi domownicy nie sa jej amatorami (nie przepadają za smakiem śnieżki, zbyt dużo kremu). Podana ilość składników jest jak dla mnie za duża. Zupełnie wystarczy połowa składników. Ja zrobiłam biszkopt z 3 jajek z dodatkiem truskawkowego kisielu i polałam całość czekoladą.Bardziej nam smakowała Twoja biedronka Efekty na zdjęciu

Majka2

(2007-06-11 18:18)

Placek smakował wszystkim, szczególnie mężowi i 4-letniej córce. Zrobiłam biszkopt z 6 jajek a do masy dodałam pokrojone truskawki




sylviko

(2007-06-10 22:06)

Kotlety pierwsza klasa!! mój mąż i brat spałaszowali je szybciuteńko!!

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
majka_ko

(2007-06-10 19:24)

Zmieściło się ledwo, nie wlałam wszystkiej galaretki. Faktyczni super przepis, szybko i pysznie.

polaa

(2007-06-10 17:08)

zrobiłam wczoraj i wszsytki bardzo smakowało:]POLECAM

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
alidab

(2007-06-10 15:43)

Pośpieszyłam się i nie zdążyłam załączyć zdjęć :
 

alidab

(2007-06-10 15:41)

Poszłam za ciosem i dzisiaj powtórka :))) Wprawdzie wersja trochę skromniejsza z powodu niewielkiej ilości truskawek, śmietany kremówki też nie było ale i tak jest pyszny mimo że nie zdążył sie dobrze schłodzić. Tym razem był całkiem bez spodu :)))

zosia

(2007-06-09 18:38)

 Dorzucam do ulubionych,   lubie takie ciasta. Dzieki za trud pozdrawiam

zosia

(2007-06-09 18:29)

 inka   piekny torcik i też dodalam do ulubionych dzieki za przepisprosimy o jeszcze

powsinoga

(2007-06-09 17:56)

dodalam do ulubionych, brzmi pysznie :)

powsinoga

(2007-06-09 17:50)

I ja zrobilam to ciasto - na impreze urodzinowa - tesciowa byla zachwycona i wychwalala mnie przed kolezankami ;) Pyszne ciasto, dzis zrobilam wersje zmodyfikowana, bez brzoskwin, ot tak - dla eksperymentu. Zamieszcze wkrotce w moich przepisach, odwolujac sie oczywiscie do Twojego. Dzieki za inspiracje :)

puszka po piwie

(2007-06-09 17:46)

Sałatka super smaczna , a po za tym inna niż wszystkie . Naprawdę warta zrobienia !

puszka po piwie

(2007-06-09 17:41)

Serniczek naprawdę wyśmienity , nie za słodki , w sam raz na upały .

magda77

(2007-06-08 16:45)

Bardzo smaczna masa.Lekka i orzeźwiająca,w sam raz na upalne dni.
Moje ciasto było w wersji truskawkowej.Zostalo już tylko tyle:((((

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
sylviko

(2007-06-08 07:24)

Zrobiłam ... i wyszedł mi całkiem dobry obiadek, polecam i daję do ulubionych!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij