Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

monia00

(2007-06-08 02:10)

Salatka przepyszna .Dzis zaserwowana do karczku z grilla . Polecam wszystkim ...     

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
alidab

(2007-06-07 14:12)

Miałam zrobić torcik szybko, nie było czasu na pieczenie biszkoptowego spodu.Na dokładne przeczytanie przepisu też zabrakło czasu i bez przygód się nie obeszło :))
Torcik a raczej deser truskawkowy jest lekki, na upały doskonały i baardzo pyszny, najlepszy dobrze schłodzony. Tak wygłądał :
     Polecam z przyjemnością i dziękuję za świetny przepis...:)))

ilka76

(2007-06-06 21:27)

Majka raczej się nie zmieści. Mi zmieściło się ledwo w tortownicy 26 cm.

ilka76

(2007-06-06 21:25)

Eithel ciasto jest na blaszkę 25x40 cm tak, że wychodzi sporo tych porcji. Dokładnie nie wiem ile bo nigdy nie liczyłam. Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje. Pozdrawiam.

BeaMaj

(2007-06-06 16:32)

Wlasnie tego przepisu szukalam! Po ostatniej awarii zaginal i trudno bylo mi go odnalezc. Juz go mam, dzieki, wkrotce zrobie. Pozdrawiam zza oceanu  

Eithel

(2007-06-06 15:55)

a na ile porcji to jest mniej wiecej?

monika mi

(2007-06-06 15:48)

robiłam juz to ciasto dwa razy jest naprawde super: pyszne i orzeźwiające moja rodzinka sie zajada polecam wszystkim ten przepis i życze smacznego tym którzy sie na niego skuszą pozdrowionka

basiagwozd

(2007-06-06 15:36)

Ileczko!! Powiem tylko jedno-PYCHA!!!! A zwłaszcza świeżutkie i cieplutkie...mmm..
Zdjecia nie zrobiłam bo nie zdążyłam,a zreszta kto myśli o zdjęciu jak tu taka pychota na stole;)))
Na weekend zrobie po raz kolejny.
Pozdrawiam.Basia

monika mi

(2007-06-06 15:34)

hej ciasto bardzo podobne do trzy bita'a ale napewno bardzo pyszne ja robie prawie takie samo z taka róźnicą ze na spód piekę cienkiego biszkopta polecam wszystkim ten przepis
pozdrawiam gorąco

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
polaa

(2007-06-06 11:22)

Witam!!Ciasto robiłam niedawno i wyszło bardzo dobre POLECAM:]

majka_ko

(2007-06-05 17:28)

Czy zmieści się na tortownicy która ma 24cm???

ilka76

(2007-06-04 19:49)

Dzisiaj robiłam nie od foremek a od szklanki i wyszło mi 30 sztuk.

 

ilka76

(2007-06-04 19:45)

Robiłam ostatnio dla mojej bratanicy na festyn w szkole.

 

duszekd

(2007-06-03 20:25)

witam, ciasto bardzo smaczne:)). Gorąco polecam!!!!! Pozdrawiam

agika

(2007-06-03 17:16)

ilko to ciasto jest rewelacyjne  zrobilam z malinami  bylo pyszne i bardzo szybko sie je robi  napewno bede je czesciej robila dziekuje za przepis i pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij