Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

basia19

(2007-05-31 15:55)

Chyba na niedziele zrobię, ale powiedz mi ilko, czy do śmietany nie dodaje się cukru ? bo 2 cukry waniliowy to troszkę mało, chyba że z tymi bezami w środku torcik jest słodki, proszę odpowiedz jak najprędzej, pozdrawiam Basia.

kasia.terlecka

(2007-05-31 15:50)

zapytalam o miod bo tutaj w sklepach dostepne sa wlasnie lody miodowe z takimi brylkami z miodu ktore tak fajnie trzaskaja gdy sie je rozgryzie. myslalam ze masz moze jakies doswiadczenie w tej sparawie. sprobuje zrobic. na pewno dam znac jak wyszlo. pozdrawiam

ilka76

(2007-05-31 15:38)

Kasiu jeśli chodzi o miód to nie mam pojęcia, natomiast czekolada jak najbardziej (robiłam już kiedyś podobny z kawałkami gorzkiej czekolady i bardzo był dobry).

kasia.terlecka

(2007-05-31 14:32)

Czy myślisz ilko że możnaby zrobić ten tort z kawałkami czekolady i miodem w środku?

brzuska1

(2007-05-30 22:37)

Przepyszne! takie proste a jakie smaczne! Ilko dziekuję za wszystkie twoje przepisy bo są super przepyszne i ratują mnie z nie jednej podbramkowej sytuacji!

ilka76

(2007-05-30 15:31)

Cieszę się, ze się podoba. To jeden z odzyskanych po awarii. Pozdrawiam.

ilka76

(2007-05-30 15:30)

Można naruszać tą warstwę  białą jak najbardziej głęboko. To zależy czy chcemy cały sernik mieć marmurkowy czy tylko na wierzchu.

ilka76

(2007-05-30 15:27)

Moniko cieszę się, że i Ty skusiłaś się na te roladki bo większość ludzi nie przepada za szpinakiem a przecież jest taki zdrowy

ilka76

(2007-05-30 15:25)

Strasznie się cieszę, że smakuje. Muszę się przyznać, że też oststnio ją robiłam. Pozdrawiam serdecznie.

tu_gosia

(2007-05-30 13:58)

o kurcze ale smaczna ta suroweczka hmmmmm..... zrobilam dla rodzinki na obiad ale jakos ciagle podjadam i podjadam ;) pozdrawiam

MonikaK

(2007-05-30 13:01)

Roladki są bardzo smaczne, ja do farszu użyłam podsmażonego świeżego szpinaku, polecam 

lidka74

(2007-05-30 11:47)

Super ciacho, wygląda jak tiramisu!

terjon

(2007-05-30 11:44)

Rozumiem ,ze przy robieniu marmurku nie można za głeboko naruszac białej warstwy?

Sweetya

(2007-05-30 11:39)

Podoba mi się bardzo-zresztą jak większość Twoich wypieków.Dziękuję za przepis-skorzystam przy najbliższej okazjii-pozdrawiam - Aga

ivettef

(2007-05-30 11:08)

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Już biegnę do sklepu

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij