Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Wioletta

(2007-05-30 10:43)

Przepis wygląda ciekawie: w  weekend przetestuję i podziele się wrażeniami. Pozdrawiam!!

ilka76

(2007-05-30 10:23)

Serki mają być waniliowe 200g-mowe.

ivettef

(2007-05-30 10:18)

Witam! Jakie mają być te serki? Naturalne czy waniliowe? I jak duże to mają być opakowania? Przepis wygląda smakowicie i już nie mogę się doczekać aby go wypróbowć :)

magda77

(2007-05-30 08:34)

Suróweczka była pyszna !! Zamiast papryki dodałam ogórka  i też była dobra.Polecam !!

Blondi33

(2007-05-29 20:21)

Ciasto jest bardzo dobre, pieklam je już dwa razy i mysle, że upiekę jeszcze nie raz. Pozdrawiam i dziękuję ilko76 za Twoje wyśmienite przepisy!

myszamycha

(2007-05-29 19:53)

pyszna zupka!robię taką tylko razem z warzywami i ryżem gotuję pulpety z masy takiej jak na mielone tyle że bez cebuli..proste, szybkie,smaczne i pożywne..

Ju-No

(2007-05-29 12:44)

piekłam to ciasto w ubiegły week na 18-kę mojego brata, z tą różnicą, że zamiast ponczu nasączyłam biszkopt i herbatniki w alkoholu. Wyszło wyśmienite i bardzo szybko zniknęło. Mniammmmm

ilka76

(2007-05-29 11:12)

Ogromnie się cieszę, że ciasto smakuje i wychodzi:))

HCICK

(2007-05-29 08:20)

Mniamuśne i mimo ,że nie jestem mistrzynia biszkoptów to wszyscy byli zachwyceni i nie mogli uwierzyc , że to piekłam pierwszy raz jest takie smakowite:)

lidka74

(2007-05-28 20:05)

Śliczny torcik.Napewno tak smakuje jak wygląda.Już w ulubionych.

dana39

(2007-05-28 17:52)

basiu19 to z lewej to miało być ciasto "capucino":) miało być bo zamiast kawy capucino czekoladowej (jak pisała moja koleżanka w przepisie) kupiłam czekoladę "La Festa", nie wiem jak to sie stalo:) zorientowałam sie dopiero jak sypałam do ubitej smietany, że to nie capucino:D, ale też wyszło bardzo dobre, wrzuce przepis, Pozdrawiam!

basia19

(2007-05-28 16:08)

dana39, ten z prawej znam i robiłam, ale ten z lewej, czyżby była to ta sama wersja tylko z dodatkiem kakao lub czekolady ?

dana39

(2007-05-28 16:04)

serniczek pychotka! w sam raz na takie upały, zrobiłam na urodziny syna i jednoczesnie Dzień Matki :) pozostał tylko kawałek, który właśnie udało mi się sfotografować

Lucia55

(2007-05-27 14:54)

Ciasto szybkie do wykonania .Wyszło super i tak też smakowało ! Polecam!Oto dowód w postaci końcówki po wczorajszej imprezie z okazji Dnia Matki.

Ifasia

(2007-05-27 12:14)

Witam serniczek zrobiłam na Dzień Marki superrr pozdrawiam!!
                                                        
                                                                   

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij