Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Marcelinka84

(2007-05-23 22:37)

Paróweczki naprawdę super
W pierwszej wersji zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie, ale nastepnym razem troszkę mnie poniosła fantazja i go zmodyfikowałam. Zamiast z parówkami zrobiłam z kiełbaskami "Pysznymi" z Morlin (uwielbiam je) a całość owinęłam cieniutkimi plastrami boczku (też z Morlin) i wyszło nprawdę super, goście zajadali aż im się uszy trzęsły
Pozdrawiam gorąco

milunia

(2007-05-23 21:49)

Prosta w wykonaniu i przepyszna!!!!!!

aliwar

(2007-05-23 12:17)

serniczek zrobiłam na komunię wyglądał ładnie i wszystkim się podobał :)

36_renka

(2007-05-23 12:02)

Ciasto bardzo smaczne, smakowało wszystkim. Co prawda mi masa też sie zważyła, jakoś ja uratowałam. Biszkopt wyrósł mi bardzo wysoki i musiałam dać mniej śmietany bo byłby za wysoki, wierzch trochę nasączyłam. Ja skubnełam tylko zubelek bo jestem na diecie ale wszyscy się zachwycali (mam zamówienia na komunie) Ileczko wszystkie Twoje ciasta są pyszne, wiele juz wypróbowałam, a te wiśniowe ODLOT!!!

dycha

(2007-05-22 19:33)

Mniam mniam mniam....... myślę że to wystarczy za wszystkie słowa:)

monia00

(2007-05-21 21:36)

 Wczoraj surowka goscila na naszym stole . Karczek z grilla + twoja surowka = pyszny obiad  .

wiewioreczkamala

(2007-05-21 15:26)

Zupka bardzo pyszna i sycąca!!!

Anes

(2007-05-21 13:26)

Paluszki lizać.Właśnie zrobiłam.Nie mogłam przestać jeść.Dzisiaj mam z koleżankami babski wieczór.Mam nadzieję,że Im również będzie smakować.Dzięki za przepis.Pozdrawiam.

monika76

(2007-05-21 01:29)

Ten tort to dzieło sztuki... podziwiam Cię. Jesteś taka młoda ( w moim wieku) a potrafisz tak fantastycznie piec i gotować.
Bardzo często korzystam z Twoich przepisów.Pozdrawiam serdecznie i czekam na następne:)

ata

(2007-05-20 15:05)

Witaj ilka76. Twoje kruche ciasteczka są PRZEPYSZNE.Moja rada to zrobić z podwójnej porcji,bo niestety zbyt szybko znikają.Ciastka proste w wykonaniu i bardzo efektowne.Dziekuje za kolejny  wspaniały i sprawdzony przepis.

ilka76

(2007-05-20 11:48)

Andziu cieszę się, że smakowały. Jeśli sos wyszedł Ci za gęsty trzeba było dolać troszkę wody. Ja zagęszczam zawsze na oko ale tak zazwyczaj 2 łyżeczki mąki ziemniaczanej i 2 łyżeczki mąki pszennej.

Baśka

(2007-05-19 21:20)

Moje też nigdy nie są jak z automatu,ale chociaż widac,że są robione ręcznie

sunny

(2007-05-19 21:08)

Dziewczyny, jak wy to robicie, że wam takie śliczne rogaliki wychodzą - jak z cukierni ?? To nie fer, moje za Chiny ludowe nie chcą przypominać rogalików , aż wstyd by było gościom zaserwować, dlatego robię tylko dla rodzinki. Gratuluję pięknych rogalików i pozdrawiam :)).

jasia10

(2007-05-19 20:51)

Może soli?

iwona10

(2007-05-19 14:20)

Piegusek wyszedł bardzo efektowny. Masa była dosyc rzadka, ale po wyjeciu z lodówki była ok. Nie jest za słodkie, dla mnie w sam raz. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij