Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Jola123

(2007-05-27 11:22)

A ja dodaję jeszcze jajka ugotowane na twardo ,drobno pokrojone a do śmietany dodaję trochę octu, żeby była słodko-kwaśna. Dzisiaj właśnie zrobiłam do obiadu.

Ifasia

(2007-05-27 11:02)

 Witam Cie serdecznie         
                                                                                              

lidka74

(2007-05-27 08:16)

Suróweczka super, zrobiłam wczoraj do obiadu, szybka i smaczna.

lidka74

(2007-05-27 08:10)

Zrobiłam wczoraj z piersi kurzych, tylko roladki, spiełam je wykałaczkami wyszły pyszne, do tego sosik, i twoją surówkę wiosenną, po prostu niebo w gębie!!! Wszyscy się zajadali.Nadzienie pierwsza klasa  .Napewno jeszcze nie raz je zrobię.Pozdrowiam..

Olek

(2007-05-26 19:04)

Zrobiłam na Dzień Matki. Trzymałam się ściśle przepisu, wyszło okazałe i wszystkim baaardzo smakowało.

Ave

(2007-05-25 20:45)

Ilko Twoja surówka wygladała tak mniamniusnie, że nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj na obiadek. Poniewaz poczytałam wczesniej komentarze, to dorzuciłam czerwoną kapustkę (sparzyłam ją i leciutko zakwasiłam kwaskiem cytrynowym, zeby miała ładny kolorek), łyzkę koperku, a kiedy okazało się, że nie miałam w domu majonezu, w surówce "wylądował" sos tatarski. Ale surówce w niczym to nie zaszkodziło, bo słychac było tylko westchnienia i mlaskanka. Podałam z szaszłykami zrobionymi na patelni grillowej i młodymi ziemniaczkami. Zjedzona na jednym posiedzeniu, nawet ździebełka nie zostało. Dzieki za przepis. Polecam wszystkim.

   

ANUTSCHKA

(2007-05-25 18:30)

Ileczko, jasne... użyłam spiralek, jednak strasznie mi drożdżowe do góry podchodziło...pod sam mikser,  jednak NIC TO !!!!
Potwierdzam jeszcze raz = ciacho wypas !!! A fotka? No... piękniejszej się nie udało zrobić, bo miałam kolejkę dzieciaków (córki 12-letniej ekipa ) pod drzwiami.. z których kilka twierdziło, że nie cierpi rabarbaru, albo że to POR (!!!!)... Tak czy owak ze świeżutką strukturą ciasta takową TU zamieszczam-co widać nieuzbrojonym okiem :)))

makusia

(2007-05-24 23:29)

no i zrobilam dzisiaj do grilla :)) wspaniała, jak wyglada tak smakuje :)) pierwszy raz robiłam surówkę z młodej kapustki , pyszotka polecam :)) dzieki ilka :)))

ilka76

(2007-05-24 17:45)

Tereso tak ok. 60 ciastek powinno wyjść.

ilka76

(2007-05-24 17:42)

Anutschko strasznie mi przykro-oczywiście z powodu miksera. Mam nadzieję, że nie użyłaś końcówek do ubijania tylke te takie spiralne do mieszania. Bardzo się cieszę, że ciasto smakowało i czekam na foty:)) Pozdrawiam.

ANUTSCHKA

(2007-05-24 17:36)

Mój mikser ileczko nie wydolił ciacha drożdżowego. Było leiste, jednak gęste... takie przecież powinno być! A placuszek poezja... Rabarbar w lodówce wytrzymał tylko 1,5 dnia. Ja po prostu musiałam wypróbować, bo zazwyczaj robię drożdżowe tradycyjnie z kruszonką :)) Nowe-wypróbowane-pyszne!
Zdjęcie wkrótce. Pozdrawiam!

ilka76

(2007-05-24 17:35)

Myślę, że jak najbardziej można dodać trochę tartego sera:)

Mloda

(2007-05-24 14:47)

Bardzo spodobał mi sie ten przepis na naleśniczki ilko:)) Myślę, że do farszu można by było dodać jeszcze trochę starkowanego żółtego sera, co ty na to??
pozdrawiam, a przepis juz ląduje w ulubionych...:))

teresa55

(2007-05-24 12:14)

Ilko, ile wychodzi ciasteczek z tej proporcji ? Z góry dziekuje za odpowiedź.

teresa55

(2007-05-24 12:10)

Oooo, to cos dla mojej - jajecznolubnej rodziny, daje do ulubionych, zrobie niebawem.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij