Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2011-11-25 08:43)

Jeśli się obawiasz, że będzie za mało to oczywiście możesz użyć 4 sztuki. Ja do śmietany 36% nie używam tak dużo śmietan fixów. Do śmietany 30% jak najbardziej 4. Pozdrawiam.

marikka23

(2011-11-24 23:29)

Zamierzam jutro wypróbować to ciacho, mam tylko małe pytanie: czy wystarczą 2 śmietan-fixy do takiej ilości śmietany, czyli do 1 litra śmietany 36%? Bo na opakowaniu śmietan- fixu pisze, że wystarcza do 0,2-0,25 śmietany. Czyli, o ile znam się na matematyce, potrzebne powinny być 4 szt. To jak ma być? W sobotę mam w domu imieniny Mamy i chcę błysnąć jakąś pyszną nowością. Jest szansa na odpowiedź? pozdrawiam!

szyna599

(2011-11-24 17:45)

Fajny przepis, zrobiłem ją też "po góralsku", z boczkiem i dwoma rodzajami oscypka, wyszło rewelacyjnie

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
malamigotka

(2011-11-24 15:28)

dobre,ale nie rewelacyjne,najlepsze sa jednak oponki(donutsy) z twarogiem...

marikka23

(2011-11-22 22:34)

Bardzo dobra, naprawdę, polecam!

emeska1974

(2011-11-22 19:56)

Smaczna - dodałam jeszcze surowe pieczarki - nie była sucha więc majonezu malutko dałam- pycha! polecam

303rebeka

(2011-11-20 16:14)

pychotka bardzo czesto je robie cala rodzinka sie nimi delektuje

J.

(2011-11-17 19:40)

Bardzo dobre ciasteczka. U mnie w wersji z lukrem cytrynowym.

 

martek79

(2011-11-16 16:09)

Ja nie smażyłam pulpecików, tylko włożyłam je do wrzącego wywaru z marchewki, pietruszki, selera i koperku. Gotowałam 30 minut. Wyszły super. Mięciutkie. Nie rozpadały się. Z wywaru, w którym się gotowały zrobiłam sos, który zagęściłam łyżką mąki prszennej i 50 ml śmietany 30%. Polecam.

ilka76

(2011-11-16 14:39)

Przyznaję się, że dokładnie  nie pamiętam. Piekłam je po raz pierwszy w tamtym roku. Wydaje mi się, że ok. tygodnia na pewno.

Alear Aavena

(2011-11-16 14:18)

Ciastka wyszły przepyszne. Miekkie i za razem kruche - prawdziwe cookies :)) Dodałam orzechy włoskie, 100g czekolady mlecznej i 50g białej. Zdjęć nie wklejam, bo ciasteczka pieczone w moim przedpotopowym piekarniku nie są tak ładne jak te w przepisie, ale niezdecydowanym szczerze polecam :)) Pozdrawam :))

Mania.b

(2011-11-16 12:58)

Jak długo pierniczki zachowują świerzość?? Dzieki

07Ladybird

(2011-11-14 15:02)

Ciasto jest REWELWCYJNE. Wszyscy w moim domu się nim zachwycja. mniam:)

rs1107

(2011-11-14 14:49)

Bardzo smaczna surówka. Marchew i jabłko łagodnieją smak pora. Super - polecam.

moni6666

(2011-11-13 20:54)

Korzystam z tego przepisu już od dawna. Kurczak smakuje świetnie, robi się bardzo szybko. Rodzinka go uwielbia. Zjadamy z ziemniakami lub ryżem. Przepis "sprzedałam" dalej. Nawet teściowa z niego korzysta:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij