Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ell24

(2011-10-30 19:59)

Czy ktoś mi może pomóc?

Zrobiłam własnie te Muffinki, ale nie przypominają tych ze zdjęcia :/ Nie wiem co robię źle. Żadna babka mi jeszcze porządnie nie wyrosła, a moje Mufinki może nie były suche, ale jakby trochę za mokre i bardziej takie plackowate. Piekłam w rozgrzanym piekarniku ok. 30 min. więc dlaczego mi tak ładnie nie wyrosły? Czy ktoś mi może coś doradzić?

Timiri

(2011-10-30 00:04)

Smaczne, szybkie i przyjazne dla kieszeni. Pasują zwłaszcza do kawy. Polecam:)

olusia23

(2011-10-29 20:55)

Upiekłam, ale wizualnie nie wyszły za rewelacyjne. Ciasto było strasznie klejące, a podczas pieczenia piękne kuleczki wielkości rafaello stały się niezbyt apetycznie wyglądającymi plackami, które dodatkowo się posklejały :(. Piekłam wiele ciastek kruchych i półkruchych, ale z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy. Ściśle trzymałam się proporcji, miałam produkty dobrej jakości...hmmm...może jeszcze kiedyś wrócę do przepisu, bo mężowi smakowały, dla mnie były za słodkie.

Basialis

(2011-10-27 14:33)

Pewnie znasz Schlagsahne, to wlasnie jest kremowka.Uzywam jej do wszystkich kremow, doskonale sie ubija.

moni1984

(2011-10-27 13:30)

Czesc moglabys mi powiedziec jakiej smietany moglabym uzyc bo mieszkam w niemczech i tu niema kremowek????

Domina

(2011-10-25 10:18)

Pysznie i błyskawicznie, polecam! :-) Dla mnie osobiście za słodkie, bo nie używam w ogóle cukru, ale pozostali smakosze zajadali z uśmiechem i nikt nie zdążył zauważyć kiedy zniknęła cała blacha... Następnym razem dla siebie rozcieńczę sobie mleko skondensowane ze zwykłym, albo wezmę niesłodzone, o :-)

mama_gosi

(2011-10-24 12:31)

Moim zdaniem, z każdym dniem są lepsze-bo miękną :)

mama_gosi

(2011-10-24 12:29)

bardzo dobre te batoniki :) choć następnym razem dam troszkę mniej płatków owsianych.

zegotka

(2011-10-23 14:41)

Pyszna suróweczka.

olusia23

(2011-10-22 21:17)

Świnki upieczone i konsumowane właśnie. Świetny pomysł na efektywne bułeczki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Do dekoracji użyłam lukru w pisakach, na dziurki w ryjku świetnie sprawdzają się też goździki :). Mnie wyszło mniej, bo tylko 18 szt. świnek, pewnie dlatego, że były dość dorodne :) Przepis na stałe zagości w mojej kuchni. Ilka po raz kolejny bardzo dziękuję za świetny przepis :)

Oto moje wypieki: 

    A moje świnki właśnie wróciły z wakacji ;) bo bardzo opalone wyszły :)

Dudifon

(2011-10-22 08:51)

Rewelacyjny przepis! Kruchość ciasta połączona z toffi, śmietaną i truskawkami - niebo w gębie! :) Proste w przyrządzeniu, wyrafinowane w smaku - moje ulubione :)

     

Ania23

(2011-10-21 15:30)

Kasia to że tobie i rodzinie nie smakowało nie znaczy że nie warto ich robić :)

Sara_R

(2011-10-21 13:40)

Moje właśnie siedzi w piekarniku.

Dam znać jaki będzie efekt końcowy.

ilka76

(2011-10-20 09:51)

Spokojnie możesz zrobić i zajadać nawet kilka dni:)

Domina

(2011-10-20 08:06)

Czy na drugi dzień batoniki nie robią się zbyt twarde, albo coś się z nimi dzieje? Bo chciałam zrobić dziś, ale do spożycia będą dopiero jutro...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij