Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

mag13

(2011-11-13 19:28)

Dzisiaj zrobiłam moje pierwsze pieczone żeberka właśnie z tego przepisu. To był strzał w dziesiątkę! Szkoda tylko, że tak długo trzeba na nie czekać.. Sosik po tak długim pieczeniu sam się zagęszcza :) wiec po usmażeiu żeber i wstawieniu do piekarnika za wiele nie trzeba z nimi robić :)

wiernikosia

(2011-11-13 11:33)

Nie wyszły mi takie ładne, jak na zdjęciu, ale smaczne. Syn co chwilę podkrada ciasteczko :-). 

piegusowa

(2011-11-11 12:23)

Robiłam to ciasto wiele razy. Smakowalo w Polsce i za granicą. Dziś robię po raz kolejny. Dzięki za przepis. Jest naprawdę świetny!

alpabe

(2011-11-11 10:08)

Ciasto smacznę. Jednak następnym razem dam trochę mniej cukry do masy. Do posmarowania wykorzystałam 2 dżemy: agrestowy i wiśniowy. Polecam przepis.

małpiatka

(2011-11-10 14:50)

Pyszna, prosta zapiekanka. Dodałam jeszcze marchewkę, a do sosu jajeczno-jogurtowego dorzucilam 2 ząbki czosnku. Obowiązkowo z kefirem:) Polecam!

katarzynar

(2011-11-06 22:10)

Przepyszna :)

michalina72

(2011-11-06 18:12)

Witam. ten przepis był inspiracja mojego chlebka :) z braku suszonych drożdzy dodałam świeżych i też mi wyszedł rewelacyjny :) , a co do pytań:) których wyczytałam tu w opiniach informuje wszystkich, ze nie musi leżakować tak długo:) ja go upiekłam po 3 godzinach :)

pasqdka

(2011-11-06 16:50)

Ciasteczka wyborne.Tylko maja małą wadę-zbyt szybko znikają :-)Pozdrawiam.

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
jol30

(2011-11-06 14:24)

Jednym słowm, PYCHA :)

agusia040675

(2011-11-05 18:07)

Super prosiaczki,ciasto mięciutkie i puszyste.Ja robiłam z białym serem wymieszanym z żółtkiem i cukrem.Pycha

ilka76

(2011-11-03 17:53)

Tak jak napisane w przepisie ma być słodka kremówka.

pralina

(2011-11-03 16:50)

Zrobiłam te ciacho i rzeczywiście chyba wszystkim smakowało ( oczywiscie poza autorką która nie lubi swoiech wypieków  ) tak więc przepis zostawiam w ulubionych i pewno jeszcze nie raz zostanie zrobiony. Szkoda tylko że fotka mi wyszła taka niezachęcająca . Dziękuję i pozdrawiam!!!

Dina

(2011-11-03 15:59)

Nie zliczę ile razy robiłam już to ciasto. Jest genialne! Warstwę kawową robię z 1,5 porcji, a śmietanową z 750 ml. Wygląda rewelacyjnie i bosko smakuje   

Dina

(2011-11-03 15:43)

Ta śmietana to ma być kremówka, czy może być taka kwaśna, gęsta jaką zwykle dodaje się do zupy?

ulla73

(2011-10-31 13:18)

Bardzo smaczne i dekoracyjne !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij