Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kasiulka_kop

(2011-10-15 15:03)

Będe robiła po raz 3 ;] tym razem wersja z jabłkami, wcześniej robiłam z jagodami...pycha na cieplo ;] mniam mniam ;] znika blyskawicznie ;**

olusia23

(2011-10-09 17:53)

Muffinki upieczone i skosztowane. Są fantastyczne! :) Zmodyfikowałam trochę przepis: zamiast masła dołam olej, czekoladę dałam mleczną posiekaną prosto do masy i wszystko wymieszałam. Musiałam piec na 2 razy, bo formę mam na 12 szt. a ciasta było na 17. Ogólnie do przepisu będę powracać wielokrotnie.

emikia

(2011-10-05 22:45)

PYCHOTA!!! Właśnie czegoś takiego szukalam!!! Zamiast cukru dałam 4 łyżki miodu. Dzięki za przepis!!!

biedronka87

(2011-10-05 14:49)

Tak, przepraszam, nie wiem jak ja czytalam, że nie zauważyłam podwójnego zapisu o blaszce.

Krystyna911

(2011-10-05 13:44)

Biedronko, przecież autorka napisała " Piec w blaszce 24x30 przez ok. 25 minut "

biedronka87

(2011-10-05 13:39)

Mam pytanie, na jaką mniej więcej rozmiarowo blachę jest ten przepis?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

gabisia

(2011-10-05 09:31)

Pyyyszne! Zrobiłam z brązowym cukrem i wyszły rewelacyjnie! Robi się je błyskawicznie i są świetną przekąską dla takich zabieganych osób jak ja...:) Dzięki! 

olusia23

(2011-10-02 18:43)

Te muffinki są obłędne. Smakują wyśmienicie. Nie dodałam rodzynek, bo akurat nie miałam ale i tak wyszły przepyszne. Przepis na stałe zagości w moim domu. A oto moje muffinki:

  

OwocowaSałateczka

(2011-10-01 19:42)

Pyszniutkie :)

Zrobiłam co prawda bez kruszonki; - ale i takie "gołe" świetnie smakowały

Iza29

(2011-09-28 20:20)

Chlebek upieczony,skórka mięciutka ,pachnie ,że hej ,ale tylko troszkę wilgotny w środku ,czy taki powinien być?

Ewelina1989

(2011-09-28 11:54)

Bardzo dobra;)

APM

(2011-09-27 14:43)

Chlebek pierwsza klasa!! Pyszny, chrupiący lepszy niż z piekarni ( trochę kroić trudno ). Zrobiłam pół na pół z mąki tortowej i pełne ziaro z Lubelli.

OlaD

(2011-09-26 13:26)

Po prostu przepyszny. Poleciła mi go koleżanka i nie mogę się nim najeść!! Rewelacja. Dzięki

Ewelina1989

(2011-09-25 17:13)

Pyszne, świetna panierka!

szprootka

(2011-09-23 16:46)

Pyszne! Rodzinka nie przestała jeść, dopóki się nie skończyły. Muszę znowu zrobić:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij