Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ciapeczka

Komentarze otrzymane przez użytkownika ciapeczka

szarosinokoperkowa

(2010-08-12 19:11)

można zjeść

ale bez szaleństw smakowych

agulinia

(2010-06-19 21:25)

Wygląda bardzo wykwintnie jak na chłodnik, musi być też pyszne

Kormag

(2010-06-19 16:00)

eksperci tez ludzie nikt nie jest nieomylny
sajgonki to potrawa z wietnamu a nie japonii
dla jasnosci powyzsza uwaga to nie czepialstwo tylko chec wyjasnienia spornej sytuacji
w moim osobistym rankingu sajgonki sa jedna z najbardziej ulubionych potraw :D
zapraszam kazdego kto ich jeszcze nie jadl do skorzystania z przepisu napewno nie pozaluje

ciapeczka

(2010-06-19 12:34)

bardzo dziękuję za super opinie - Eufrazyno  widzę, że rolujesz jak prawdziwy japoniec:)

ciapeczka

(2010-06-19 12:32)

Dla czego koleżanka podważa ocenę ekspertów WŻ... oni nie mieli wątpliwości co do słuszności kategoryzacji przepisu...

ciapeczka

(2010-06-19 11:58)

różnica jednego składnika nie czyni sałatki czy tez całej potrawy nieregionalnym daniem. dopasowanie do kilku dziedzin jest jak najbardziej na miejscu: przykład pierogów ruskich - przecież to tez nasze danie:)

tineczka

(2010-06-19 10:22)

Ciekawe, przepis nalezacy do kuchni japonskiej???????

Kris10

(2010-06-07 20:06)

Moja rada :
- smażymy na maśle z dodatkiem oliwy ;
- wczesniej dodajemy czosnek ;
- następnie 1 minucie krewetki , wino , odrobinę soku z limonki  oraz sól i pieprz ( najlepiej biały);
- na końcu zielona pietruszka .
Polecam . Oczywiście chilli jak najbardziej dla lubiących na ostro .

krasnij

(2010-06-07 17:20)

Jest trochę roboty, ale dla takiego efektu - WARTO! Polecam, przepyszne :)

eufrazyna

(2010-06-06 20:12)

Świetny przepis.

sebek

(2010-05-31 18:39)

Na pewno wypróbuję ten przepis ciapeczko. Szpinak, brokuły, makaron, mozzarella...istna poezja...Pozdrawiam. Masz świetne przepisy!!!

K&A

(2010-05-29 16:20)

Dawno nie jadlem nic równie dobrego:) pozycja obowiązkowa dla brokułowych smakoszy, jak najbardziej polecam!

PaniMISIOWA

(2010-05-05 23:01)

Świetny foto-przepis! Właśnie zapomniało mi się, jak się roluje maki, a dzięki Tobie przypomniałam sobie w 5 sekund! Dzięki :-)

sebek

(2010-04-15 17:47)

Super przepis. Na pewno zrobię. Dam znać jak wyszły.

jolka60

(2010-04-14 11:50)

Oj,trochę nieładnie "odbiłaś tę piłeczkę".Wcale nie miałam zamiaru Cię obrazać,a Ty to jednak zrobiłas wobec mnie.Napisałam,że masz interesujace przepisy,gdyż tak uwazam.Co do ewentualnego przedruku z ksiażki,nie zarzucałam Ci tego,tylko jak wspomniałam "odniosłam takie wrazenie" ze wzgledu na zmianę stylu i pisowni.Mogłam sie mylic,dlatego nie napisałam tego jako pewnik.Co do mnie i wielu innych,podaję czesto przepis,który widnieje moze w wielu książkach,a mimo tego jest zapomniany (poza tym nie każdy dysponuje biblioteką),zawsze zaznaczając żródło.To zreszta,że autor (raczej redaktor) ksiażki podaje przepis nie znaczy,ze go stworzył.Mam wiele ksiażek z róznych lat i częśc przepisów się powtarza.Starałam się być obiektywna.Chodziło tylko o to,że chyba bez poprawek przepis nie moze trafić do polecanych

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij