Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

kaszkaj

(2013-10-11 14:05)

Chcę zrobić to ciasto,ale ze świeżymi gruszkami ugotowanymi w syropie.Niebardzo wiem ile ich ugotować,2-3 sztuki? Ile gruszek jest w puszce,czy może ktoś mi podpowiedzieć?

megi65

(2013-10-11 07:29)

Do sernika aby otrzymać taką kremową konsystencję  używa się twarogów śmietankowych wysokotłuszczowych typu : almetta , pfiladelfia  , bieluch .Cenowo i smakowo bardzo odpowiada mi ten rodzaj twarogu śmietankowego . Nie ma jednak w tym, cienia kryptoreklamy  tylko zwykła babska porada .

Zuzanno ! Użyłam  dwóch rodzajów serka naturalny i wanilinowy . Mieszałam krótko mikserem na małych obrotach , parę sek . do chwili aż połączą się składniki . Taki minimalizm pracy .

Zuzanna248

(2013-10-11 06:57)

Cudny, aż chce się sięgnąć po ten kawałek.
Jakiego sera waniliowego użyłaś? czym mieszasz składniki, mikserem?

blackrose4u

(2013-10-11 00:00)

nie spotkałam nigdy serka Delfico, czym go mogę zastąpić?

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
megi65

(2013-10-06 21:32)

Agusiu .. ! Jaka mama taka córka .. zdolne dziecię . Pani Zeni będzie ogromnie miło , to moja osobista Teściowa ... ))

agusia040675

(2013-10-06 20:47)

Od dawna chodził za mną sernik.Padlo na  "sernik Zeni" Pyszny wilgotny,rewelacyjny.Sernik w wykonaniu mojej 16 letniej córki . Megi dzięki ci za pyszny przepisik.Podziękowania należą się również Pani Zeni.Polecam .A tak wyglądał serniczek

jagoda1

(2013-10-06 17:56)

Wspaniale wyglądają te poduszeczki, koniecznie muszę je upiec.

megi65

(2013-10-04 08:15)

Marzenko ! Dziękuje za miłe słowa , smacznego .. :))

marzena89gb

(2013-10-03 20:43)

Dzisiaj i ja upiekłam poduszeczki i muszę przyznać, że są pyszne , na jutro jak znalazł do porannej kawusi .Zrobiłam z nadzieniem jabłkowym , mniam, mniam.Dziękuję za przepis i polecam wszystkim te poduszeczki.

megi65

(2013-10-03 19:29)

Aguś ! A ja tak '' cuś '' czułam ... kombinujesz coś z moich recepturek . Jak zawsze super wyszło z .. piekarnika . Pozdrawiam .

malina_a

(2013-10-03 18:41)

Koniecznie muszę wypróbować :) W końcu to Madziorka poleca :D:D

agusia040675

(2013-10-03 17:39)

Skusiłam się i ja na podusie.Powiem jedno cud ,miód i orzeszki.Zrobiłam z podwójnej porcji wyszła mi pełna micha .Dzięki megi za kolejny przepis.A to moje poduszeczki

agusia040675

(2013-10-03 07:37)

Dzięki za odpowiedź

megi65

(2013-10-03 06:41)

Aguś ! Moja keksówka u podstawy ma 27 cm .

agusia040675

(2013-10-03 06:17)

Megi a ta keksówka to jakich rozmiarów?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij