Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Bernadeta1233

(2013-10-25 01:11)

Niestety, dla nas takiej rewelacji nie było. MOże za mokre śliwki miałam bo taka "ciapcia-rapcia" śliwkowo-serowa się zrobiła. Niezbyt smaczne jednym słowem.

megi65

(2013-10-24 21:11)

mggi 63 !  fiuu , fiuu taki komplemencik z Twoich ust .. a Ty śledzie o każdej porze i w każdej postaci . Dziękuje bardzo .. ))

mggi63

(2013-10-24 20:18)

Sezon śledzikowy zaczęty! Naprawdę bardzo smaczne śledziki bez ściemy

lucyna1

(2013-10-24 16:19)

Serniczek jest bardzo dobry, polecam wszystkim. Zdjecia sie nie doczekal, ale moze nastepnym razem uda sie zrobic.

megi65

(2013-10-23 12:23)

pekatka ! Jesteś szczęściara ... na trzeci dzień u mnie tylko skrawki zostają . Dziekuje za miły komentarz

pekatka

(2013-10-23 11:24)

mmm pyszne! a najlepsze na 3 dzień  :-)

ulla*

(2013-10-23 08:36)

Skusiłam się pozytywami, choć dodatek jajka (żółtka) mnie nie zachęcał (poprzednie ciasta z tym dodatkiem nie wychodziły mi). TO ciasto - łatwo się wyrabiało, jest elastyczne i miękkie, sama przyjemność w wykonaniu i w jedzeniu. Po zamrożeniu surowych pierogów idealnie się przechowały a potem ugotowały. Do przepisu powrócę niebawem!

megi65

(2013-10-23 07:11)

witeklo ! Oceń sama .. zrobiłam babci Zosi i z przepisu Halinki ..oba rodzaje podałam  tego samego dnia . Domownicy sięgali tylko po ... ale przekonaj się sama  Twój smak , twoja opinia .. ))

witekla

(2013-10-23 04:51)

A jak ten przepis ma się, do przepisu Babci Zosi? Dawać jajka, czy nie dawać?

pozdrawiam

pszczólka-22

(2013-10-21 21:21)

Upieczony po raz kolejny. Wspanialy i aaaachhhh no wiecie niebo wgembie 

pszczólka-22

(2013-10-21 21:18)

Dzisiaj komentuje hurtem, serniczek pyszniutki i szybciutki.Pozdrowienia od mojej szczesliwej rodzinki

pszczólka-22

(2013-10-21 21:14)

No i kolejny raz suuuuukcessss. Ciacho robilo za tort na urodzinach synka.Ja i goscie zachwyceni.

meg30

(2013-10-21 09:20)

dzięki za szybką odpowiedz:)

Jeśli eksperyment sie uda wstawię fotkę.

megi65

(2013-10-20 19:53)

meg 30 .. oczywiście , że możesz zrobić w formie tortu .. Masz na myśli w biszkopt w okrągłej formie ? Biszkopt z tej porcji wystarczy na średnicę 26 cm , ew. masy dorobimy więcej aby na boki starczyło . W razie pytań odpowiem na private .. Pozdrawiam ..   

meg30

(2013-10-20 16:05)

Witam :)

Czy ktoś robił to ciasto jako tort? Jestem ciekawa jak wyszło.

Ja zrobię i tak bo przepis wydaje mi sie fantastyczny, a szukałam niebanalnego przepisu na tort dla mojej 20 latki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij