Tak, gdybym go do tego mielenia zagoniła, to pewnie za moment pędziłby do miasta dokupić, to co wyjadł.
Co jak co .. ale '' megowa babka'' musi się udać ...
Niech Romeo orzeszki zmiele .. :))
Miło mi niezmiernie
Bogdziu ... ! Holenderskie na bank .. )) Polecam jako dobrą babkę , machając mikserem .. myślałam o Tobie .. serio, serio ..
.
Meguś, coś mi się wydaje, że ty inne ciasto zrobiłaś, hahaha, to jest u ciebie jako "holendreskie", ale to nie zmienia faktu, że apetycznie wygląda, dodałam do ulubionych i na pewno wypróbuję.
Przypomniałam sobie o tym cieście , raczej babeczce . Nikt nie '' zaryzykował ''a więc padło na mnie i nie .. żałuję
. Beza z orzechami ma taki jesienny smak .. ))
Obserwuję ten przepis odkąd pojawił się na WŻ i tyle ma pozytywnych opinii , że i ja chyba się skuszę na te poduszeczki
Cyfro !..Dziękuję za miły słowa .. Dla mnie wasze opinie są gwiazdkami
.
Poduszeczki są przepyszne, zrobiłam od razu z 1 kg mąki co się będę rozdrabniać, myślę. Warto było ciasto mięciutkie i delikatne. Farsz miałam serowy a drugi jabłka z cynamonem , zrobiłam tak jak mi pisałaś.Przepis warty polecenia powinien mieć gwiazdkę i co jest najważniejsze te podusie robi się wręcz expresowo.
Helu to serek śmietankowy o smaku waniliowym konsystencja jak w serek almetta .
Megi65 czy ten serek to twaróg smakowy czy homogenizowany ? Pozdrawiam
Bardzo dobre ciasto ze śliwkami, ja miałam węgierki i nie trzeba podpiekac spodu kruchego !
Dzięki megi 65, nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby dać kisiel, super pomysł. Dziękuję za odpowiedź.
Cyfro ! bardzo prosto . Użyłam 2 szt. jabłek pokrojonych w kosteczkę , skropiłam sokiem z cytryny i do garnka na wolny ogień z odrobiną wody i cukru do smaku . Kiedy już zmiękną w 1/4 szkl .wody rozpuszczam 1 łyżeczke jasnego kisielu i do jabłek . Masa trzyma się w ciasteczku . Powodzenia !
Megi 65 czy mogłabyś napisać jak robiłaś podusie z farszem jabłkowym