Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

bogdzia

(2013-10-02 22:24)

Tak, gdybym go do tego mielenia zagoniła, to pewnie za moment pędziłby do miasta dokupić, to co wyjadł. 

megi65

(2013-10-02 21:35)

Co jak co .. ale  '' megowa babka'' musi się udać ...   Niech Romeo orzeszki zmiele .. :))

bogdzia

(2013-10-02 21:27)

Miło mi niezmiernie

megi65

(2013-10-02 21:13)

Bogdziu ... ! Holenderskie na bank .. )) Polecam jako dobrą babkę , machając mikserem .. myślałam o Tobie .. serio,  serio ..  .

bogdzia

(2013-10-02 20:52)

Meguś, coś mi się wydaje, że ty inne ciasto zrobiłaś, hahaha, to jest u ciebie jako "holendreskie", ale to nie zmienia faktu, że apetycznie wygląda, dodałam do ulubionych i na pewno wypróbuję.

megi65

(2013-10-02 19:06)

Przypomniałam sobie o tym cieście , raczej babeczce . Nikt nie '' zaryzykował ''a więc padło na mnie i nie .. żałuję . Beza z orzechami ma taki jesienny smak .. ))

 

marzena89gb

(2013-10-02 19:00)

Obserwuję ten przepis odkąd pojawił się na WŻ i tyle ma pozytywnych opinii , że i ja chyba się skuszę na te poduszeczki

megi65

(2013-10-02 18:50)

Cyfro !..Dziękuję  za miły słowa .. Dla mnie wasze opinie są gwiazdkami .

cyfra1994

(2013-10-02 15:45)

Poduszeczki są przepyszne, zrobiłam od razu z 1 kg  mąki co się będę rozdrabniać, myślę. Warto było ciasto mięciutkie i delikatne. Farsz miałam serowy a drugi jabłka z cynamonem , zrobiłam tak jak mi pisałaś.Przepis warty polecenia powinien mieć gwiazdkę i co jest najważniejsze te podusie robi się wręcz expresowo.

megi65

(2013-10-02 12:00)

Helu to serek śmietankowy o smaku waniliowym konsystencja jak w serek almetta .

hela36

(2013-10-02 10:43)

Megi65 czy ten serek to twaróg smakowy czy homogenizowany ? Pozdrawiam 

agata

(2013-10-01 19:59)

Bardzo dobre ciasto ze śliwkami, ja miałam węgierki i nie trzeba podpiekac spodu kruchego !

cyfra1994

(2013-10-01 18:19)

Dzięki megi 65, nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby dać kisiel, super pomysł. Dziękuję za odpowiedź.

megi65

(2013-10-01 17:11)

Cyfro ! bardzo prosto . Użyłam 2 szt. jabłek pokrojonych  w kosteczkę , skropiłam sokiem z cytryny  i do garnka na wolny ogień z odrobiną wody i cukru do smaku . Kiedy już zmiękną w 1/4 szkl .wody rozpuszczam 1 łyżeczke jasnego kisielu i do jabłek . Masa trzyma się w ciasteczku  . Powodzenia !  

cyfra1994

(2013-10-01 14:17)

Megi 65 czy mogłabyś napisać jak robiłaś podusie z farszem jabłkowym

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij