Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2013-09-28 13:11)

Lucyno ! czekam na opinie po degustacji , może czar pryśnie ??

megi65

(2013-09-28 12:33)

mggi.. stanowczo za mało 25 szt. chyba przepis zmodyfikyje na 500g mąki . Chciałam tylko na taka małą przekąskę do kawy we dwoje na dwa dni .

Lucyna82

(2013-09-28 11:39)

Ciasto właśnie wylądowało  lodówce i już nie mogę się doczekać degustacji.Robi się szybko, biszkopt piękny, wysoki- upieczony dzień wcześniej.Masa doskonała.Dziękuję za super przepis.

mggi63

(2013-09-28 10:05)

Megi,kobietko nie kuś tymi smakowitościami ! Monitor zjem razem z poduszeczkami !!! A wiele Ci wyszło z tych proporcji?

Lea2

(2013-09-28 10:01)

Pięknie się prezentują te podusie i z pewnością są pyszniaste, aż same proszą się do buzi... mniam... :)

megi65

(2013-09-27 09:39)

Pusio !  Dziękuje za miłe słowa , nie cukrujesz , wyrażasz swoją opinię a ja i miodzio i łychę dziegciu przełknę . Polewa pochodzi z przepisu Alll , zerknij na profil  naszej koleżanki i w jej przepisach znajdziesz recepturkę . Pozdrawiam ))

pusio

(2013-09-27 08:39)

Megi przepraszam, że w tym miejscu piszę, ale chciałabym się dowiedzieć z jakiego przepisu robisz polewę czekoladową AIII -  dotyczy ta polewa placków Sernik gotowany w czekoladowym biszkopcie, i Ciasto czekoladowo - śmietankowe. Piszę w tym miejscu, gdyż myślę, że do tego przepisu ostatnio zaglądasz. Nie słodzę Ci, ale bardzo ciekawe masz pomysły, a z nich oryginalne placki. Dziś zamierzam upiec śnieżną panterę. Pozdrowienia i dalszych świetnych wypieków.  

megi65

(2013-09-26 18:22)

Volsik ..dziekuje za miły komentarz , wszelka inwencja twórcza jak najbardziej wskazana . Pozdrawiam .

Olek ..bardzo ładne '' umaszczenie pantery ''  , pomimo perypetii z piecem ładne upieczone a masa serowa cóż zawsze będzie smakować jak sernik , bo to masa serowa . Pozdrawiam

Olek

(2013-09-26 17:08)

Ciasto wykonane zgodnie z przepisem /ser półtłusty/. Wyszło zdecydowanie ciemniejsze niz oryginał. Walka z blachą prawie jak u iwett tyle tylko, że dla odmiany z powodu zby duzego rozmiaru. Nie chciała się zmieścic w piekarniku /w poprzedniim sie  mieściła bez problemu/. W efekcie wisiała w powietrzu lekko wsparta na bocznych prowadnicach. Ciasto wszystkim bardzo smakowało, jak dla mnie nie do końca pasuje mi konsystencja masy serowej, którą po komentarzach inaczej sobie wyobrażałam.

Volsik

(2013-09-26 12:46)

Zrobiłąm ciasto, bardzo fajnie wyszło. Tylko ja dodatkowo na górę dodałqm czekodżem ze  śliwek, dadało fajnego smaku :) Polecam!

JustynaH

(2013-09-25 11:34)

Bardzo dobre ciacho Trochę zmodyfikowałam przepis, bo na górę posypałam kakao, a zamiast ponczu biszkopt posmarowałam dżemem jagodowym to i tak masa rewelacyjna, a całość bardzo dobra. Dziękuję za przepis.

megi65

(2013-09-24 18:55)

Nenko ! Agusia  udzieliła trafnej odpowiedzi ..dziękuje bardzo . Mianuje Ciebie rzecznikiem moich ciast   !

agusia040675

(2013-09-24 17:09)

Może ja odpowiem za autorkę.Do musu brzoskwiniowego dajemy rozpuszczoną galaretkę

nenka72

(2013-09-24 15:52)

Proszę napisz co jest z tą żelatyną,bo dodaje się ją do musu i do masy ale nie wiem w jakich proporcjach. Może coś przeoczyłam ale nie potrafię tego poskładać

megi65

(2013-09-23 18:34)

Olek ! zawsze wszystko piekę w termmobiegu , to ciasto też podane jest z temperaturą przy włączonej opcji termo. ser twarogowy możesz zamienić na homogenizowany , szybciej i sprawniej , walory smakowe pozostaną bardzo zbliżone . Pozdrawiam i udanego wypieku :))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij