Świetnie ci wyszło to ciasto i na pewno nie źle smakuje hop do ulubionych .
Halinko ! To jednak było niebezpieczne - pantera dreptająca po piętach . Jednak '' rozpracowałaś '' ją po mistrzowsku
. Pozdrawiam pięknie :))
Ciasto chodzilo za mna.Wczoraj zrobione bardzo,bardzo dobre.Polecam!Pozdrawiam autorke przepisu.
Rewelacyjne ciasto. Polecam!
Herbatko ! czosnek to już osobista preferencja , moje ząbki czosnku są raczej duże i zazwyczaj jeszcze spotykamy się z innymi osobami po surówce
.
Również taką robię tylko 2 ząbki czosnku dodaję na 2 marchewki :)
Wróciłam do mojej złocistej , dołożyłam parę brzoskwiń i nektarynek świeżych . Delikatne , bardzo owocowe ... ))
Moja Mama często takie robi, moja Babunia też :) Są pyszne!
Po prostu przepyszne!!!
Pyszne muszą być...na mój smak...mniam....
Zrobione, przepis na serową polewę poszedł w świat. Dzięki za przepis!
malinko ! Na przynętę jak najbardziej .. 3 szt . wystarczą
Bardzo dobre ciacho, tylko następnym razem dam trochę mniej cukru. Biszkopt z Twojego Madziu przepisu świetny, będzie u mnie na stałe:)