Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Olek

(2013-09-23 18:13)

megi mam dwa pytania: temperatura podana jest dla termoobiegu? czy lepszy będzie ser twarogowy czy wymagający mniej pracy, ale rzadzszy homogenizowany? Pozdrawiam

JustynaH

(2013-09-22 21:27)

Ciasto przepyszne, na pewno zrobię nie raz.

halina12

(2013-09-22 21:15)

Oj tak tak ale jestem bardzo zadowolona z degustacji.Bardzo dobre oplacilo sie troche poczekac.Dzieki .Pozdrawiam.Zycze milego tygodnia.

agusia040675

(2013-09-22 20:38)

Dziękuję megi 

megi65

(2013-09-22 20:26)

Aguś ! Wszystko widać .. :)) zdolna z Ciebie dziewczynka..

agusia040675

(2013-09-22 20:19)

Dodaję obiecaną fotkę.Słabo widoczny kolor czekoladowy 

megi65

(2013-09-22 19:27)

Agusiu ! Ty wielka  '' cukiernico '' ostrzegałam trzeba czekać  pod  lodówką i palce zagryzać . Tak na serio śmiało możesz zrobić swój biszkoptowy spód ew. wyłożyć biszkopcikami ( tak miało być w początkowym zamyśle ) . Pozdrawiam . Tak na uszko powiem Tobie już mi po głowie lata kolejne ciasto  .

agusia040675

(2013-09-22 16:59)

Zrobiłam dzisiaj do popołudniowej kawki.Trochę za szybko zaczęłam kroić (ach ta niecierpliwość) i mi się rozjeżdżało.Co nie znaczy że nie dało rady go jeść Na wierzch dałam maliny i zalałam czerwoną galaretką.W smaku rewelacja.Fotkę dam później (jak będzie jeszcze ciacho).Dziękuję za super przepis .Na pewno jeszcze nie raz wypróbuję ten przepis.Zastanawiam się czy zamiast takiego spodu można by było użyć cienkiego biszkopta?

megi65

(2013-09-21 22:05)

Moje Drogie Koleżanki .. odpowiadam na pytania ..

Basiu .. mój M.. wciąga tylko domowe ciasta  , cóż mam robić .. '' muszem'' piec ciacha , bo znajdzie inną  '' słodszą '' .

Agusiu .. brzoskwinie odsączone , sam owoc  nie mniej 2 łychy soku dolałam :)

Aniu ..myślę , że można  ciekawa jestem smaku i konsystencji , myślę ,że trochę cukru trzeba więcej dołożyć , chyba ,że lubisz taki kwaśno -  jogurtowy posmak .

ulla*

(2013-09-21 21:52)

Śledziki Super wyszły, jeszcze niedziela przed nami, a tu pusty słój buuu...Będą powtórki, bo my z tych, co śledzie na okrągło jedzą...

AniaMakut

(2013-09-21 21:52)

Megi  - sernik wyglada fantastycznie , pytanko  czym mozna zastapic serek homogenizowany gdyz takiego  tu  nie spotkalam , myslisz ze jogurt grecki bedzie ok  czy nie za bardzo ?

agusia040675

(2013-09-21 20:46)

Megi czy brzoskwinie miksujemy razem z syropem czy je odsączamy?

pynia65

(2013-09-21 20:32)

wyglada na apetyczne, az slinka cieknie

irenka62

(2013-09-21 20:06)

Upieczone, zjedzone Pyszne!!! Na jutro do kawy nie ma ani okruszka

Przepis ,,poszedł" dalej....Dzięki Madziu:)

Basialis

(2013-09-21 20:05)

Madziu, zmiluj sie. Kto to wszystko zjada ? Ciasto wyglada rewelacyjnie i pewnie jest pyszne.Pozdrawiam Cie serdecznie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij