Pierwszy raz zrobiłam ten sernik miesiąc temu czyli na Wielkanoc. W ten weekend jedliśmy go po raz drugi. Jestem wdzięczna autorce za podzielenie się przepisem. Cała rodzina zgodnie stwierdziła, że jest najlepszy z najlepszych - puszysty, wilgotny, pięknie wyrośnięty i równy.
Czego chcieć więcej
Dziękuję i polecam.
Fantastyczny przepis,kolejny raz wykonane. Pozdrawiam cieplutko.
Pycha: ocet smakowy i przyprawy robią swoje
Miodownik jest u mnie co roku na Świeta .W tym roku też będzie.
Nic nowego nie napiszę, ciasto mięciutkie,plastyczne, pyszne, zapisuję do zeszytu dla potomnych;), dziękuję za przepis:)
Dziś robię pierogi z tego przepisu,u mnie będą ruskie.
Ojej smakosiu, kiedy to było..Podlasie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam cieplutko.
Nie da się nimi nie zachwycać. Piękne. Pozdrawiam serdecznie :-)
Basiu...jak dobrze, że przypomniałaś mi o tym ciachu
Madziu u nas dzisiaj sliwkowe expresowe.....pyszne.
Dziś kolejna próba, nie wiem dlaczego ale nadal ciasto było lejące. Nie poddaję się, dalam miękkie masło i po prostu więcej mąki. Bułeczki siedzą w piecu.
Megi to taki spontan był, ale miny gości bezcenne. A sernik pychota. Cieszę się, że trafiłam na ten przepis.