Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Comments received by the user megi65

Fot. megi65, Hetman Zeni
Hetman Zeni
21.1k
163
4
megi65
mggi63

(2014-12-01 17:01)

Moja familia uwielbia to ciacho :D

makusia

(2014-12-01 16:31)

Mniam, takie ciasta są pyszne :)

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
pinacolada

(2014-12-01 15:49)

Ciasto cudowne w swej prostocie, przepyszne, puszyste,kremowe, wysokie. Sernik, o dziwo, minimalnie opadł. To najlepszy sernik, jaki do tej pory robiłam :) Ciasto zrobiłam późnym wieczorem w sobotę, a w niedzielę już nie było o.O

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
megi65

(2014-12-01 14:51)

Kamilakozlowo ! śmietanę tylko należy dokładnie wymieszać.

Kokardo ! qaurk jak najbardziej i to ten wysokotłuszczowy . 

kamilakozlowo

(2014-12-01 14:38)

A czy tą śmietanę trzeba ubijać czy po prostu wymieszać z serem?

kleo

(2014-12-01 14:33)

Sorki megi, faktycznie coś mi się pomieszało sernik przygotowany do wypróbowania, ale nie jako tort 

kokarda

(2014-12-01 12:41)

Madziu a co jeśli pod ręką quark? 

megi65

(2014-12-01 10:29)

Kleo ! Cosik mi się wydaje, że pomyliłaś ciasta i ... siostry . Przecież to moje capuccino z frużeliną ale wszystko zostaje w .... rodzinie )) . Serdecznie pozdrawiamy ja i Zosia  .

Fot. megi65, Hetman Zeni
Hetman Zeni
21.1k
163
4
megi65
megi65

(2014-11-30 21:53)

Aguś ! Czy to hetman czy królewicz to ta sama ...arystokracja ciasta )) . Spróbujesz ..??

agusia040675

(2014-11-30 21:49)

Wygląda podobnie do królewicza lub królewca ,różnie są nazywane

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
agusia040675

(2014-11-30 14:35)

Ha ha jeszcze trochę i mnie stąd wyrzucą,za te pierwszeństwo

megi65

(2014-11-30 13:11)

Makuś ! Aguś ma zawsze palmę pierwszeństwa . Dziewczyny cieszę się bardzo ,że wam smakuje ''siostrzany'' sernik . Jestem akurat w drodze do niej i ... wszystko jej opowiem o Was i przekażę pozdrowienia ..Aaaa przy okazji biorę aparat, bo zapewne jakieś nowe ciacho poda do kawy . Pozdrawiam ))

makusia

(2014-11-30 10:34)

Myślałam że będę pierwsza  ale to widać zarezerwowane dla Agusi;)

Puszysty i delikatny , tak oceniła rodzinka, aha i przepyszny :)  Będą powtórki, podziękowania dla siostry, za super przepis:) 

   

agusia040675

(2014-11-30 09:36)

Mega pyszny ,puszysty sernik.chyba upiekę go jeszcze raz na święta.A tu zdjęcie

megi65

(2014-11-30 01:00)

Oooo matulo Makuś... noc z głowy .. trzymam kciuki aby nie padł i Wam zasmakował .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij