Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-11-26 15:19)

Ot Domia .. pierwsza odważna .. medal z kartofla kujawskiego przyznaję  Tobie . Pytanko czy ciasteczka są mięciutkie  czy chrup - chrup ?

domia

(2014-11-26 14:52)

Przepis wypróbowany!  Meguś przepraszam, że zapomniałam podziękować i wkleić komentarz.  Aczkolwiek robiąc je, poszłam dużo na skróty.. Użyłam zwykłej pszennej mąki i dosypałam takie płatki i takie dodatki jakie miałam pod ręką. Efekt zadawalający!

makusia

(2014-11-25 14:08)

Cudeńko, może upiekę rodzince )

megi65

(2014-11-23 17:19)

Dziewczyny! Cieszę się ,ze ciasto wam smakuje ))

linka35

(2014-11-23 15:31)

Zrobione, zjedzone, pochwalone przez rodzinkę:). Z czystym sumieniem mówię, że było pyszniaste i jeszcze nie raz na pewno u nas zagości:)

agusia040675

(2014-11-23 13:38)

Ciasto wyszło pyszne.Ja dodałam mieszankę owoców jagodowych i użyłam 3 galaretki o smaku owoców leśnych.Alkoholu dałam tylko do nasączenia .A to moje capuccino

megi65

(2014-11-22 22:58)

Irenko ! No nic nie pozostaje mi jak tylko pięknie podziękować i .. spłonąć licem  .

irenka62

(2014-11-22 22:11)

megi65-kocham Cię za wszystkie przepisy! Przetestowane na rodzinie i znajomych!!! - jestem Wielka dzięki Tobie - Twoim inspiracjom, ( dzięki za.... i proszę (prosimy) o dalsze..)

Żeby nie było.... orientacja hetero

megi65

(2014-11-22 13:58)

Kromag !Uwielbiam takie komplementy, konkretne, rzeczowe, od serca  i obiecuje Tobie ,ze nadal będę starać się aby utrzymać miano NAJGORSZEJ na tej stronce. Pozdrawiam serdecznie. Ekran i podłoga już czysta, prawdaż ? .

Anrubi ! Miód może być ten co masz pod ręką, leśny też dobry. U mnie w słoiczku zalegał miód gryczany.

anrubi

(2014-11-22 13:43)

Megi, mmm... :)

Miód jakiś specjalny? Mam leśny, nada się?

Kormag

(2014-11-22 13:21)

Megi jesteś jedną z NAJGORSZYCH osób na tym portalu i mówię to z całkowitym przekonaniem... kto mi teraz wyczyści cały zaśliniony monitor i podłogę... hee ?

mggi63

(2014-11-22 10:39)

No ja to bym tyko tą polewę zlizała :D

kasnik

(2014-11-22 09:15)

Wygląda MEGA :) już jest w ulubionych i czeka na swoją kolej do zrobienia.

megi65

(2014-11-21 22:15)

Tradycyjnie Aguś pierwsza !.  Masa miała mieć bardziej konkretny czekoladowy kolor no cóż do poprawki. Ciekawa jestem jak Tobie posmakuje capuccino .. ?

agusia040675

(2014-11-21 21:59)

Apetycznie wygląda. Jak na razie w lodówce chłodzi się capuccino na frużelinie jutro degustacja

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij