Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Comments received by the user megi65

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
makusia

(2014-11-30 00:37)

Piecze się, pięknie rośnie:) Jutro fotorelacja :) 

megi65

(2014-11-29 20:57)

Marzenko ! Ty żartownisio ...nie masz termo to wkładasz na 160 C bez termo i basta. Tak na serio to chyba jasno napisałam , chodzi o temp w piekarniku 150-160 C . Wiadomo,że przy tej opcji trzeba nastawić piekarnik na 140 C + termo =160 C. Teromoobieg  podnosi temp.o ok.20 C.

marzena_gabi

(2014-11-29 20:25)

a jak brak termoobiegu w piekarniku to jak? żeby nic nie popsuć

słodki buraczek

(2014-11-28 21:40)

Na szczęście żadna już dieta. Młody dosłownie wysysa ze mnie doszczętnie wszystko i chodzę wciąż głodna. A Ty tu z takim czymś o tej porze wyskakujesz... 

megi65

(2014-11-28 21:37)

Buraczku .. ! Dieta czy co ? Za parę dni z frużeliną malinową zrobię to DHL ... pod drzwi ))

słodki buraczek

(2014-11-28 21:28)

Megi, ty sadystko! Sumienia nie masz! Takie pokusy na me wygłodniałe trzewia... 

Zuzanna248

(2014-11-28 21:13)

Ależ cudny, taki jak lubię, wysoki, widać, że nie jest zbity tylko puchaty... mimo, że upiekłam równie piękny tydzień temu, to na widok tegoż oczka się śmieją.

domia

(2014-11-28 21:08)

Ciasteczka po upieczeniu chowam do metalowej puszki. Moje były miękkie.  Zresztą , megi takie pytanie po takim czasie?? Nie pamiętam!  Zniknęły z puszki! 

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
domia

(2014-11-28 21:00)

Ja już serek znalazłam na półce sklepowej (Netto, Tesco) Przyjdzie wena, będziemy działać.

Ostatnio zaniechałam pieczenie serników, bo straciłam zaufanie do wszelakich mas serowych. Smak tego serniczka osobiście przetestowałam i z czystym sumieniem polecam. Puszysty, lekki, delikatna słodycz..

Chyba, ze ktoś lubi zbite, ciężkie serniki, to zdecydowanie przepis nie dla niego.

mggi63

(2014-11-28 20:58)

Ufff...jaka ulga bo myślałam,ze będę w delegację za serem  jechała na drugi kraniec :D

megi65

(2014-11-28 20:54)

Małgoś ... można , można .. jeno chciałam uprzedzić pytania typu : jaki ser, jaka śmietana ? Jeden zdecydowanie odradzam ((( jak szumna nazwa taka denna jakość ot ))

mggi63

(2014-11-28 20:46)

A z innego serka nie uda się tylko Rodzinny Kalisz koniecznie musi być?

megi65

(2014-11-28 10:55)

pszczolko ... jednym słowem śledź już wypłynął .... ale zaraz przypłynie nowa ławica .... Pozdrawiam ))

Marrakesh

(2014-11-28 10:36)

Zrobione :) troche improwizowałam, gdyż wagi nie miałam i w trakcie wyrabiania co chwile czegoś dosypywałam bo delikatnie mówiąc rzadkie było jak cholera ;) ale wyszło SUPER PYSZNE:) wyszło mi 40 sztuk, miarką była łyżeczka od herbaty. Pozdrawiam, acha i trzymałam 30 minut na balkonie bo był delikatny przymrozek (-3)

pszczolka

(2014-11-28 10:23)

Zrobione, zjedzone- pyszne. Dzisiaj powtórka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij