Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-11-17 19:00)

Nadmieniam ,że herbatniki można pominąć ale wkładka kajmakowa musi pozostać . Do masy truskawkowej można w zastępstwie śmietanki kremowej  użyć jogurtu naturalnego( 400 ml  ) lub dodatkowo 400g serka naturalnego .. Kombinujecie we wszystkich wariantach ))

megi65

(2014-11-17 18:51)

Dżani ! Ale fotki, mega apetyczne i takie komplementy od Ciebie . Dziękuje bardzo .. ))

megi65

(2014-11-17 18:49)

Dosiu ! Dziękuje za miłe słowa ... ))

Dosia Agnes

(2014-11-17 18:13)

Polecam to wspaniałe ciasto.Szybkie, proste i pyyyszne  .Zrobiłam z mrożonymi truskawkami i kruszonką do której dodałam wiórki kokosowe, zapach i smak obłędny- dziękuję za przepis.

Dżanina Fonda

(2014-11-17 17:49)

Prze!Pysz!Ne!!!!

Pierwsze z serkiem białym + serek homoseksualny + rodzynki. Polane lukrem.

Drugie z kremem czekoladowym. Przez pomyłkę dałam suche drożdże, więc nie chciały tak genialnie urosnąć, jak na świeżych.

Generalnie - ciasto fantastyczne do pracy i do konsumpcji. Z powodzeniem można robić w automacie. Drożdżówki bardzo smaczne i nie czerstwe jeszcze na trzeci dzień. 

Megi, dzięki wielkie za przepis.

janeczka669

(2014-11-17 17:39)

Kolejny przepis do wypróbowania. Dziękuję :)

bogdzia

(2014-11-17 17:37)

Hop do ulubionych, wszystko co z truskawkami uwielbiam, a mam mrożonych zapasik spory, dzięki. 

megi65

(2014-11-17 15:53)

Planistko! Cieszę razem z Tobą , bo ja miałam ten sam problem i różniste recepturki przetestowałam : babci, prababci , wujka i szwagra .Mam nadzieje,że pierogi fason będą trzymać i mężowi zasmakują . Poza tym jest mi niezmierni miło , bo to Twój pierwszy komentarz jaki udzieliłaś na stronce. Pozdrawiam .

planistka

(2014-11-17 14:22)

Nienawidzę robić pierogów, ale rodzinka je uwielbia jeść, więc od dawna poszukuję dobrego przepisu. Przetestowałam kilka dzisiaj właśnie TEN. Pierwszy raz w życiu nawet z przyjemnością robiłam te pierogi ciasto fajnie się wyrabiało, lekko lepiły się pierogi, nawet te cieniutkie nie rozleciały się w gotowaniu - co dla mnie było zmorą! Synek niejadek zjadł ich naprawdę dużo (były mięciutkie i delikatne) resztę zamroziłam dla mężusia na weekend - ciekawe, czy będą równie dobre jak świeże?. Dzięki za przepis!

megi65

(2014-11-10 14:31)

Nenko ! Oczywiście jak najbardziej owoce mogą być mieszane ))

nenka72

(2014-11-10 13:52)

Czy to mają być różne owoce czy raczej jeden gatunek ?

argennia

(2014-11-08 23:15)

Ło matko! megi65 ty to masz teksty, buahaha...

megi65

(2014-11-08 22:40)

beansidhe ! Moja Droga nie jestem mistrzem sumo ani ja ani moje ciasta nie powinny rzucać na kolana ( szkoda stawów ). Dziękuję za wyrażenie opinii i pozdrawiam


beansidhe

(2014-11-08 17:57)

Zrobione i cóż mnie  nie powalliło .w smaku bardzo podobne do  ciasta na jogurcie. Nie mówię ze nie dobre ale żadna rewelacja. ..

megi65

(2014-11-07 16:26)

Oczywiście możesz spróbować, co z tego wyjdzie daj nam znać. Powodzenia .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij