Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-10-25 17:37)

Basiu ! '' Dla spokojności '' możesz odkroić skórkę ale ja nakłuwam biszkopt , skrapiam ponczem i frużelinę dosyć płynną dodaję (ale nie wylewa się na boki ani nie wsiąka w biszkopt). Z moim ciastem wszystko w porządku , było na wypadzie rodzinnym i kroiło się dobrze i tak samo prezentowało się na paterze . Czekam na Twoją opinię i pozdrawiam

basia19

(2014-10-25 15:29)

Na przyszłą sobotę będzie zrobione, dam znać jak wyszło. Zastanawiam się czy podczas krojenia galaretka z truskawkami nie będzie się oddzielać od ciasta.

Wkn

(2014-10-25 00:26)

Kawę "strzelesę" jebutną w czasie przerwy podczas przycinania drzewek owocowych i grabienia liści. Dobrze mi to zrobi. Jeśli nie wypada wyżyć się na ludziu wygadującym głupoty, wyżyję się na efektach zasypiania przyrody :)

megi65

(2014-10-24 23:50)

Wkn ! Porządek musi być .. bo inaczej jak każdy rwie się do władzy to... anarchia w kuchni też .Ciasto rusza jutro na wieś a reszta wraca na niedzielną kawę .. Zapraszam ( będzie też ''żarłoczka'' z podróży)

Wkn

(2014-10-24 23:26)

No, palnęłaś niemożebnie, dziś po pewnej absurdalnej rozmowie przydałoby mi się zjeść cała taką blachę.

megi65

(2014-10-24 23:13)

Wkn ! ''Szefowo '' dziękuję . Można ciacho śmiało wrzucić w ''antydepresanty'' .

Wkn

(2014-10-24 23:06)

Piękne, piękne, piękne, piękne, piękne... co to ja pisałam... aha... piękne!

megi65

(2014-10-24 23:04)

agusiu ! Udanego wypieku i .. imprezki

jagus ! Słuszna uwaga, edytowałam przepis)).

jagus

(2014-10-24 22:26)

A co zrobić z masą kajmakową,bo jest podana w składnikach,a w wykonaniu ciasta jej brakuje?

agusia040675

(2014-10-24 20:08)

Na razie dodaję do ulubionych ,wypróbuję na rocznicę ślubu

megi65

(2014-10-24 19:29)

Iwciu . Dziękuje!

iwciaG

(2014-10-24 19:18)

Wygląda obłędnie

Fot. megi65, Babka puchata
Babka puchata
17.4k
201
30
megi65
megi65

(2014-10-23 21:53)

monami , je7mimma .. dziękuję za miłe komentarze ))

monami9

(2014-10-23 21:02)

Babka rewelacyjna... upieczona rano i nawet kawałeczek nie został... pyszna, dziękuje za przepis.

je7mima

(2014-10-23 07:42)

Przepis - rewelacyjny Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij