Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Fot. megi65, Babka puchata
Babka puchata
17.4k
201
30
megi65
megi65

(2014-10-20 19:29)

Małgoś .. tak konkretnie to  już wyłuszczam, poprawiam. Dziękuję za czujność

mggi63

(2014-10-20 19:21)

Megi a tak konkretnie  to ciasto kakaowe w którym momencie robimy i jak?

megi65

(2014-10-20 18:40)

Bogdziu ! Spróbujesz, może tym razem ''odczarujesz'' babki  ))

jadwiga694

(2014-10-20 10:54)

Rewelacja. Wszystkim smakował. Przepis poszedł w świat

megi65

(2014-10-15 21:14)

Anrubi  ! Przepysznie wyglądają , spoko jakbyś do pracy wzięła po 3 zeta opchniesz za taką sztukę drożdżową  .

anrubi

(2014-10-15 19:05)

Przepis na drożdżówki bardzo fajny, ciasto się nie kleiło, oszczędne w składniki. Z braku laku, czyli krupczatki, dałam za Twoją namową zwykłą mąkę. Przesmarowałam wieloowocową marmoladką, jabłka w małą kostkę, w to rodzynki i ciut cynamonu. Do powtórki z serem. MNIAM, MNIAM.

kupczatka

(2014-10-13 22:42)

Ciasto bardzo, bardzo smaczne. Robiłam bez ajerkoniaku, ale i tę wersję na pewno wypróbuję. Szczerze polecam!

barbami

(2014-10-12 14:29)

Bardzo fajny gulasz.Polecam:)

megi65

(2014-10-11 21:19)

Gabi .. dokładnie tak odczytałam, w domu mam też takiego ''recenzenta'' i podobnie opiniuje . Jeszcze raz smacznego Wam życzę )))

gabigold

(2014-10-11 20:17)

Meguś, wszystkim nam smakowała szarlotka a jak mój syn mówi, ze może być tzn ,że pyszne :)

megi65

(2014-10-11 14:28)

Gabi ! Podziękuj synowi za wyrażenie opinii . Pozdrawiam Was serdecznie )))

gabigold

(2014-10-11 14:00)

Megi, powiem krótko, jak to mówi mój syn- może być:)

Polecam ciasto bardzo smaczne ,równiez na ciepło.

gabigold

(2014-10-11 13:07)

Właśnie upiekłam , ale ja dodałam troszkę śliwek drobno pokrojonych.Po skonsumowaniu dodam swoją opinię :)

megi65

(2014-10-10 20:11)

matani ! Tak trzymaj połączenie dyni z jabłkiem mistrzowskie i te zamiany ... mistrzyni miksera ))

matani

(2014-10-10 19:52)

Zrobione, skonsumowane :) Pyszne :)

Ze względu na pewne braki w zapasach zrobiłam takie zmiany: zamiast brzoskwiń użyłam małej dyni hokkaido, dorzuciłam skórkę i sok z całej cytryny, podlałam wodą, bo soku jabłkowego w domu nie było, kisielu też nie, więc zamiast tego użyłam 4 łyżek mąki ziemniaczanej.

Smakuje wybornie :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij