Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Fot. megi65, Babka puchata
Babka puchata
17.4k
201
30
megi65
megi65

(2014-10-22 22:20)

Aguś .. jesteś wielka , nawet zainwestowałaś w foremkę, baba super . Pozdrawiam pięknie ))

mggi63

(2014-10-22 17:52)

Megi,ale dyscyplinę wprowadziłaś!

agusia040675

(2014-10-22 17:44)

Wywołana do odpowiedzi,zgłaszam się z upieczoną babą.Specjalnie kupiłam keksówkę podanych rozmiarów(w domu mam dwie 40 cm)Babkę zrobiłam w wersji z tartą czekoladą.Jest bardzo smaczna.A to moja baba

megi65

(2014-10-22 08:08)

rs 1107 ! Pierwszy raz słyszę,że jajek i miksera nie można do pracy zabrać? Gdy masz tylko gniazdko elektryczne to ......gdybyś wkroczyła do szefa z ciepłą babeczką ... awans murowany . A swoja drogą moja siostra pod namiot, na kemping zabierała ... mikser i tortownicę. A później wraz cała rodziną nad jeziorem,wcinali ... sernik łaciaty ! Sadyści dla sąsiadów  .

rs1107

(2014-10-21 22:59)

Megi, ale jak za mikser i jajca od razu... w pracy, za biurkiem. Przecież do wariatkowa mnie odwiozą!

rs1107

(2014-10-21 22:57)

Upiekłam, a jak! Zjedzone już pół jest, a jak! Tylko, że klask z czekoladowego ciasta zrobiłam chyba ciut za duży i troszkę mi opadła ta babeczka. Ale to nie przeszkadza w niczym. A i wedle sugestii dałam mniej cukru, a nie trzeba. Podsumowując - polecam zrobić, a jak!

megi65

(2014-10-21 18:17)

rs1107 ! następnym razem od reki chwytaj za jajca, mąki i mikser

argeninio  .. no właśnie jestem lekko zawiedzona   ale agusia to bardziej  deserowe ciacha preferuje. Mam już nowe ciacho w głowie i mam nadzieje,że pierwsza wystartuje . Pozdrawiam Was Wszystkie

argennia

(2014-10-21 15:50)

Ja byłam pewna, że pierwsza będzie agusia040675

rs1107

(2014-10-21 15:36)

Juz upiekłaś? A myślałam, że będe pierwsza. Oj

megi65

(2014-10-21 14:41)

Makaronko ! Cieszę się razem z Tobą ,że babka wyszła jak trzeba i przypadała do gustu. Pozdrawiam .

makaronka

(2014-10-21 14:04)

Upiekłam dziś i nie klapła jak to w przypadku ucieranych bywało.Bardzo dobra.

megi65

(2014-10-21 12:32)

olaala! Nie tylko Tobie nie wychodzą babki, ja miałam podobny problem . Odważyłam się po latach i udało się . Masz racje babka w biszkoptowa ale nie sucha, zapychająca jak to czasem w wypadku biszkoptu bywa. ))

olaala

(2014-10-21 11:14)

Mnie jaszcze nigdy nie wyszła babka ucierana:(
ale ta chyba jest taka typu:biszkopt...Mam rację..Megi?

bogdzia

(2014-10-20 21:53)

Hehehehe, dzięki za pamięć i skoro zostałam wywołana do tablicy, to muszę się zmierzyć z babą 

misiek_1

(2014-10-20 20:09)

pyszne śledziki, polecam wszystkim!!!!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij