Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-10-10 19:32)

olaala! Cieszę się bardzo ,że pierwsza odważna spróbowałaś moich drożdżówek , suuper ,że mężowi zasmakowały. Pozdrawiam Was

olaala

(2014-10-10 17:20)

Megi:)bułeczki pycha....mąż zjadł naraz 6 (sześć) sztuk...Ciasto mięciutkie i pulchne...
Oj! zrobię je jeszcze nie raz....

megi65

(2014-10-09 10:43)

olaala! .. dziękuję za miłe słowa , na tej stronie są wybitniejsze kucharki a ja taka '' bezblogowa'' domowa dla rodziny, przyjaciół  i dla Was tworze . W wolnej chwili zerknij na private. )))

olaala

(2014-10-09 10:16)

Świetne bułeczki:)
Megi proszę choć zdjęcie 3bita
masz super wypieki

linka35

(2014-10-07 18:27)

Fajowe:) Hop do ulubionych.

megi65

(2014-10-07 17:44)

Dziękuję za wszystkie '' ochy i achy'' . Małgoś ja tam sprzętu nie brudzę, uwielbiam ciasto tradycyjnie wyrabiać .

Wkn

(2014-10-07 14:25)

Ale łał!

argennia

(2014-10-07 13:56)

Ja już nawet Twoich przepisów nie dodaję do ulubionych... Ja je od razu drukuję !

mggi63

(2014-10-07 13:45)

Pysznie wygladają.Nie trzeba wyrabiac tylko machnąc łychą? 

.

makusia

(2014-10-07 11:01)

Normalnie "miodzio " :)

happy-end

(2014-10-03 19:38)

Wypróbowałam dzisiaj to ciasto, ponieważ nie byłam dotychczas zadowolona z innych, a pierogów się już trochę nalepiłam w moim życiu ;) i oto moje zdanie : REWELACJA! Naprawdę dziękuję za ten przepis, lepszego nie może być. Ja już swoje idealne ciasto znalazłam. Potwierdzam, że ciasto bardzo plastyczne, dobrze się rozwałkowuje i nie potrzebuje wiele podsypywania mąką, tak że kuchnia była czysta. 

Zrobiłam 70 pierogów z podanej porcji, moja szklanka to 250 ml, a wykrajałam kubeczkiem o średnicy 7,5 cm. 

 

megi65

(2014-10-03 14:40)

Pora najlepszej gruszki a więc pora na ciacho z gruszkami. Łatwe, delikatne, puszyste, rozpływa się u ustach. Polecam  :)))

mggi63

(2014-10-01 17:56)

Megi no Ty to już artystycznie po prostu podchodzisz do wypieków bo widzę,że beza niemal wyrzeźbiona została

megi65

(2014-10-01 14:24)

Zuziu ! Weź 2 cudnej urody jajca, białka do szarlotki a  dwa żółtka dodaj mężowi do.. jajecznicy. Zawsze tak robię i ... wszyscy zadowoleni . Ew. żółtka w pojemniczek i do lodówki lub zamrażalnika, jak znalazł dodasz do kremu budyniowego ( oczywiście do gotującego budyniu) , kremik tylko zyska  na smaku i kolorze..))

Dżanina Fonda

(2014-10-01 14:02)

Dzięki wielkie, megi.

Zuzanna - dam ci, ile chcesz. Mam pół zamrażarki. :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij