Piekłam twoją szarlotkę w sobotę .Wyszła pyszna,szkoda tylko że nie można jej było zjeść tego dnia w którym była pieczona,ale warto było czekać aż wystygnie.Dzięki megi za kolejny twój świetny przepis.A tak wyglądała moja szarlotka
Agusiu ! dziękuję za miłe słowa ... ciato prezentuje się wybornie !
Upiekłam i ja to ciasto.Wyszło pyszne.Jeszcze ciepłe było a już pól blaszki zniknęło.Ze śliwkami świetnie sie komponowało.Dzięki za przepis .A to mój wypiek
1wszy raz skorzystałam, powiem jedno POLECAM ten przepis wszystkim, rewelacyjny , dziękuje autorce za przepis
To prawda, szybko zniknęła. Moja w wersji z suszonymi pomidorkami. Dzięki za przepis
Bardzo smaczne ciacho, zostało troszkę na rano do kawki :).Dziekuję za przepis, który już zostanie ze mną.
Dziś spróbuję zrobić ze śliwkami:),o efektach powiadomię.
Poduszeczki cudne. Zrobiłam z serem Delfiko. Przepis dodaje do ulubionych
Monami9 ! Nie pozostaje mi nic jak tylko ...żałować,ze nie załapałam się na tak wypasione ognisko
. Pozdrawiam serdecznie i niech ciacho zawsze się udaje
.
Ciasto zrobiłam na ostatnie ognisko ze znajomymi z 1,5 porcji, a na wierzch dałam maliny, jeżyny i śliwki, kruszonka z dodatkiem orzeszków. Powiem tylko, że na szczęście udało mi się zjeść chociaż jeden kawałek, bo rozeszło się w mgnieniu oka. Pyszne. Dziś znowu piekę z samymi śliwkami.
Och Xavierko i kokosanko ! Pięknie dziękuje za miłe komentarze. Motywujecie mnie do tworzenia nowych ciast
. Pozdrawiam serdecznie ))
Droga megi65, Ciasto wyglada baaaaardzo apetycznie. Ja tydzien temu pieklam ponownie twoja "sniezna pantere" i jeszcze raz wystawie bardzo pozytywny komentarz jesli chodzi o to wlasnie ciasto a szarlotka jak czytam w komentarzach i patrze na zdjecia bedzie na pewno tak samo pyszna. Jak wroce z urlopu to na pewno zabiore sie za upieczenie szarlotki.
Pyszne ciasto. Znikło w mig.
Oj Paola ! Już czuje ten zapach w kuchni . Fakt marcepan nie ma tradycji w naszej kuchni a przecież nie jest skomplikowany u ''obsłudze '' .Przypomniałaś mi mam taka kosteczkę w szufladzie , często przesuwana do tyłu , teraz jak znalazł. Kisiel cytrynowy śmiało możesz zastąpić innym ulubionym smakiem (jak czerwonym to lekko zabarwisz ) lub zwykłą mąką ziemniaczaną. Pozdrawiam serdecznie i ... smacznego
.