Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

agusia040675

(2014-09-16 14:21)

Piekłam twoją szarlotkę w sobotę .Wyszła pyszna,szkoda tylko że nie można jej było zjeść tego dnia w którym była pieczona,ale warto było czekać aż wystygnie.Dzięki megi za kolejny twój świetny przepis.A tak wyglądała moja  szarlotka 

megi65

(2014-08-31 20:37)

Agusiu ! dziękuję za miłe słowa ... ciato prezentuje się wybornie !

agusia040675

(2014-08-31 16:41)

Upiekłam i ja to ciasto.Wyszło pyszne.Jeszcze ciepłe było a już pól blaszki zniknęło.Ze śliwkami  świetnie sie komponowało.Dzięki za przepis .A to mój wypiek 

edyta203

(2014-08-29 11:46)

1wszy raz skorzystałam, powiem jedno POLECAM ten przepis wszystkim, rewelacyjny , dziękuje autorce za przepis

bogdzia

(2014-08-24 22:01)

To prawda, szybko zniknęła. Moja w wersji z suszonymi pomidorkami. Dzięki za przepis 

gabigold

(2014-08-24 19:55)

Bardzo smaczne ciacho, zostało troszkę na rano do kawki :).Dziekuję za przepis, który już zostanie ze mną.

gabigold

(2014-08-24 10:36)

Dziś spróbuję zrobić ze śliwkami:),o efektach powiadomię.

MoniP

(2014-08-20 17:12)

Poduszeczki cudne.  Zrobiłam z serem  Delfiko. Przepis dodaje do ulubionych

danad

(2014-08-18 21:55)

Super ciasto na pierożki :)

megi65

(2014-08-16 16:21)

Monami9 ! Nie pozostaje mi nic jak tylko ...żałować,ze nie załapałam się na tak wypasione ognisko . Pozdrawiam serdecznie i niech ciacho zawsze się udaje .

monami9

(2014-08-16 14:21)

Ciasto zrobiłam na ostatnie ognisko ze znajomymi z 1,5 porcji, a na wierzch dałam maliny, jeżyny i śliwki, kruszonka z dodatkiem orzeszków. Powiem tylko, że na szczęście udało mi się zjeść chociaż jeden kawałek, bo rozeszło się w mgnieniu oka. Pyszne. Dziś znowu piekę z samymi śliwkami.

megi65

(2014-08-12 22:14)

Och Xavierko i kokosanko ! Pięknie dziękuje za miłe komentarze.  Motywujecie mnie do tworzenia nowych ciast . Pozdrawiam serdecznie ))

kokosanka

(2014-08-12 22:04)

Droga megi65, Ciasto wyglada baaaaardzo apetycznie. Ja tydzien temu pieklam ponownie twoja "sniezna pantere" i jeszcze raz wystawie bardzo pozytywny komentarz jesli chodzi o to wlasnie ciasto a szarlotka jak czytam w komentarzach i patrze na zdjecia  bedzie na pewno tak samo pyszna. Jak wroce z urlopu to na pewno zabiore sie za upieczenie szarlotki.  

Xavierka

(2014-08-12 20:46)

Pyszne ciasto. Znikło w mig.

megi65

(2014-08-10 07:50)

Oj Paola ! Już czuje ten zapach w kuchni . Fakt marcepan nie ma tradycji w naszej kuchni a przecież nie jest skomplikowany u ''obsłudze '' .Przypomniałaś mi mam taka kosteczkę w szufladzie , często przesuwana do tyłu , teraz jak znalazł. Kisiel cytrynowy śmiało możesz zastąpić innym ulubionym smakiem (jak czerwonym to lekko zabarwisz ) lub zwykłą mąką ziemniaczaną. Pozdrawiam serdecznie i ... smacznego .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij