Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-07-21 09:18)

Aguś! Jakie piękne, apetyczne  kosteczki stworzyłaś, moim zdaniem z galaretką cytrynową ciasto jest bardziej orzeźwiające  niż z żelatyną . Pozdrawiam słonecznie .. )))

agusia040675

(2014-07-21 08:03)

A więc przyszła kolej na malinową rozkosz.Ciasto jest pyszniutkie i takie orzeźwiające.Ja dałam  do białej masy galaretkę cytrynową.Wszystkim bardzo smakowało,szczerze polecam.A tak wyglądała moja rozkosz 

andzik.78

(2014-07-20 21:48)

Tylko jedną udało mi się przeczytać. Tę pierwszą. A ta wysłana miesiąc temu dziś dotarła...Nie mogę jej odczytać.  Pozdrawiam.

megi65

(2014-07-20 21:39)

andzik ! Ja też nie mogę nic napisać na private, najważniejsze,że moje dawne wiadomości odczytałaś. A ciacho niech smakuje .. Moja Droga nie uzurpuję miana  guru ... ja tylko lubię jak w domu ciastem pachnie ot i czasem coś namieszam ... mikserem .

andzik.78

(2014-07-20 18:56)

Chciałam wysłać wiadomość prywatną , niestety nie mogę. Problemy z wysłaniem są.

andzik.78

(2014-07-20 18:48)

Kolejne pyszne ciasto. Kolejne które dobrze nie ostygło a już go nie było. . Jesteś moim guru:)

megi65

(2014-07-20 15:45)

Gabi ! Podaje Tobie instrukcje '' obsługi '' ... najlepiej smakuje jeszcze lekko ciepłe + szklaneczka latte . Obiad można pominąć , ba nawet kolacje .

gabigold

(2014-07-20 14:11)

Też zamierzam popełnić Twoje ciasto , Meguś , i weż tu schudnij :D, jak tyle tych pyszności wrzucacie na WZ, ehh :)

megi65

(2014-07-20 14:00)

mmiodekk ! ale ciacho wypas, smak letniego ogrodu -  smacznego . Pozdrawiam ))

heiworth ! ciasto miło być w założeniu szybkie  i smaczne  pomiędzy zupą a drugim daniem . Tobie udało się brawo za ... kreatywność ! Pozdrawiam )))

heiworth

(2014-07-19 17:58)

U mnie dziś też to ciasto :) ...ciasto proste i szybkie ,bo zrobiłam je w trakcie robienia obiadu :)...u mnie trochę mniej kakao (niestety brakło ) ...a owoce to porzeczki czerwone i borówki ....myślę ,że za niedługo znów je zrobię ...

Foto na razie niet ....coś  mi dalej to nie działa ....

mmiodekk

(2014-07-19 17:22)

Zrobiłam z jagodami, borówkami, malinami, wiśniami i brzoskwiniami. Taki owocowy mix. Bardzo dobre :)

megi65

(2014-07-18 06:28)

Aguś ! Na Ciebie to zawsze można liczyć i na Twoją .. pamięć .Cieszę się ,że sałatka Wam smakuje. Pozdrawiam upalnie.

agusia040675

(2014-07-17 20:05)

Dzisiaj zrobiłam tą sałatkę,wyszła pyszna.Zrobiłam ją na pamięć,(jeśli tak można nazwać jednorazowe przeczytanie przepisu ) bo nie mogłam wejść dzisiaj na stronę WŻ,i tak zamiast czerwonej cebuli kupiłam czerwoną  paprykę.Najważniejsze że sałatka bardzo smaczna inna niż wszystkie pozostałe sałatki z tortellini 

makusia

(2014-07-16 10:10)

Bardzo lubię w wersji lżejszej, u mnie koperek, por, świeża papryka, robię często :)

megi65

(2014-07-15 06:51)

Wkn ! Przybij ''piąteczkę'' miałam tak samo, generalnie nie ruszam makaronu na zimno z majonezem. Tym razem namówiłam się na ... zrobienie z wcinaniem już nie było kłopotu  .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij