Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-07-06 19:17)

Marzenko! Przyznam się szczerze , czekałam na Twoją opinię, bo pierwsza testujesz moje ciacho.Suuper ,że smakuje i ..przy takiej rozkoszy pracy niewiele . A już po głowie chodzi mi inne ciasto z czerwoną porzeczką .. masz w ogrodzie takowy krzaczek ?

marzena89gb

(2014-07-06 15:10)

No, widzę , że jestem pierwsza . Ciacho zrobione i już połowy nie ma . Rzeczywiście prawdziwa rozkosz. Pycha . Pracochłonne nie jest , tylko to czekanie , ale czego się nie robi dla późniejsze rozkoszy. Nie?

marzena89gb

(2014-07-05 15:44)

Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź , bo ciacho się robi.

megi65

(2014-07-05 15:29)

Marzenko ! już poprawiłam .. na porcję masy po 2 łyżeczki

marzena89gb

(2014-07-05 15:25)

Żelatynę dodajemy po jednej łyżeczce na każdą porcję sera?

megi65

(2014-07-04 22:00)

Argeninno ! Co za smakowity kawałek ciacha a ile przy tym miłych ciepłych słów. Dziekuje bardzo i pozdrawiam pięknie .

argennia

(2014-07-04 18:25)

Zrobione po raz enty, tym razem z wiśniami, bo już opadały i szkoda owocu było, żeby się zmarnował. Prawie godzinę męczyłam się z wydłubywaniem pestek, ale warto było. Myślałam, że wyjdzie obrzydliwie kwaśne tym bardziej, że zapomniałam o kruszonce ( przypomniało mi się jak już ciasto w piekarniku siedziało ), ale nie jest. Jest w sam raz, a przy takich upałach to i kwaśne lepiej smakuje. Posypałam obficie cukrem pudrem i jest git.

megi65 dziękuję za ten przepis. Mam go wydrukowany i przepisany ręcznie do przepiśnika - myślę, że jak już będę bardzo stara, albo 5 metrów pod ziemią, a moje wnuki kiedyś go znajdą to też uznają go za najlepszy na świecie

domia

(2014-07-04 16:12)

I już przepis jest w moich ulubionych. Mało to, jest wydrukowany. Wieczorkiem zabieram sie za biszkopt. Reszta następnego dnia. Marzenie, by wyszedł taki jak Twój...

megi65

(2014-07-04 00:16)

Grażko ! Miałam truskawkowe pod ręką ale już edytowałam na malinowe

grażka

(2014-07-03 23:50)

Dlaczego galaretka truskawkowa ?

megi65

(2014-07-03 23:05)

Welino ! dziękuję za słuszną uwagę, już poprawiłam.

welina

(2014-07-03 22:41)

a co się robi ze śmietaną kremówką? tez dzielimy ją na pół i miksujemy z serem ?

AGA4521

(2014-07-03 22:30)

apetycznie wyglada i napewno tak smakuje

agusia040675

(2014-07-03 17:00)

Madziu niebawem wypróbuję , jak na razie dzisiaj piekę spody do ciast i torta na 18-tkę dla moich bliźniąt

megi65

(2014-07-03 16:04)

Aguś ! Jak już pisałam przepis cały czas myślałam o .. Tobie. Czułam,że skorzystasz  z przepisu. Pozdrawiam serdecznie ))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij