Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Wkn

(2014-07-14 23:51)

Nie znoszę, nie cierpię sałatek z tortellini, ale ta zapowiada się dobrze! Dotychczasowe, którymi usiłowano mnie futrować zawierały oprócz tortellini również parówki, kiełbasę, majonez i grubo pokrojony ser - można było zapaść się pod ziemię po pierwszej łyżce - smak niezbilansowany i  zawał serca murowany. Ale tutaj jest nad czym się zastanowić, a może i wypróbować :)

megi65

(2014-07-14 22:58)

Ot i domia .. mój kulinarny adwokat i ... testerka . Pozdrawiam serdecznie .

domia

(2014-07-14 22:54)

Dziewczyny, bez obawy o podchodzenie wodą. Przetestowane nie raz! Przygotowana może z godzinkę przed podaniem, półtorej dnia i resztki dobrej, w niezmiennej formie dojadałam. Najdłuższy czas w przygotowaniu sałatki to kwestia ugotowania makaronu. Ja przetestowałam tortellini z grzybami. Osobiście sałatki nie soliłam, tylko użyłam swojej roboty ostrego majonezu z dodatkiem dwóch ząbków czosnku. Polecam spróbować.

mggi63

(2014-07-14 21:08)

Ok megus ja tylko tak na wszelki wypadek....wiesz,że ja dociekliwa jestem

Wkn

(2014-07-14 21:03)

Od tych pierogów z jagodami, to prawie się rozpękłam - niestety nie dało się ich zjeść mniej niż dwa takie talerze jak na filmie :D

megi65

(2014-07-14 20:58)

No to idziemy na wymianę .. przed chwilą obejrzałam film : Jagodowe szaleństwo Pani Doroty . Ostatnie ujęcie aż ... ślinka pociekła:  śmietana , pierogi , nóż z widelcem ..ech !!

Wkn

(2014-07-14 20:53)

O tototo, mniam mniam mniam!

megi65

(2014-07-14 20:50)

Oooo niewierna mggi :DD nie podejdzie, nawet następnego dnia ..o ile cuś zostanie. Sama przetestowałam i nie tylko ... ja.

mggi63

(2014-07-14 20:42)

A jak odstawię sałatkę na kilka godzin jak to mam w zwyczaju to też nie podejdzie wodą  i ze świeżym ogórasem ?

ANETA MUSIAŁ

(2014-07-14 13:15)

pyszniutkie, a teraz tyle malin...

megi65

(2014-07-11 19:38)

guffo ! świetnie wydedukowałaś ...twaróg trzykrotnie mielony . Moja rodzima mleczarnia w takiej postaci wypuszcza twaróg. Wybierz opcje jaka Tobie pasuje : na wagę , kostki lub z pojemnika mielony .. Powodzenia i pozdrawiam

guffo

(2014-07-11 11:59)

Ciasto wygląda bardzo apetycznie, już dodałam do ulubionych :) Mam tylko mały problem bo nie wiem co to jest ten baton serowy, nie spotkałam się jeszcze z taką nazwą. Czy to jest zwykły twaróg, który kupuje się w kostce bądź na kilogramy i trzeba go zmielić trzykrotnie, a potem wymieszać z ubitą śmietaną i żelatyną???

domia

(2014-07-08 23:24)

A myślałam, że pierwsza pochwalę.. Ciasto rewelacja! Skróciłam proces czekania za galaretką, poprzez użycie mrożonego owocu. Polecam, bo pyszniutkie.

monia00

(2014-07-08 06:59)

Ciasto pycha .U mnie ze sliwkami .Przepis powedrowal do znajomych .Dzieki od nas wszystkich.

marzena89gb

(2014-07-07 13:48)

No jasne ,że mam i czarną też , czekam na przepis . Napewno skorzystam . Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij