Nie znoszę, nie cierpię sałatek z tortellini, ale ta zapowiada się dobrze! Dotychczasowe, którymi usiłowano mnie futrować zawierały oprócz tortellini również parówki, kiełbasę, majonez i grubo pokrojony ser - można było zapaść się pod ziemię po pierwszej łyżce - smak niezbilansowany i zawał serca murowany. Ale tutaj jest nad czym się zastanowić, a może i wypróbować :)
Ot i domia .. mój kulinarny adwokat i ... testerka
. Pozdrawiam serdecznie .
Dziewczyny, bez obawy o podchodzenie wodą. Przetestowane nie raz! Przygotowana może z godzinkę przed podaniem, półtorej dnia i resztki dobrej, w niezmiennej formie dojadałam. Najdłuższy czas w przygotowaniu sałatki to kwestia ugotowania makaronu. Ja przetestowałam tortellini z grzybami. Osobiście sałatki nie soliłam, tylko użyłam swojej roboty ostrego majonezu z dodatkiem dwóch ząbków czosnku. Polecam spróbować.
Ok megus ja tylko tak na wszelki wypadek....wiesz,że ja dociekliwa jestem
Od tych pierogów z jagodami, to prawie się rozpękłam - niestety nie dało się ich zjeść mniej niż dwa takie talerze jak na filmie :D
No to idziemy na wymianę .. przed chwilą obejrzałam film : Jagodowe szaleństwo Pani Doroty
. Ostatnie ujęcie aż ... ślinka pociekła: śmietana , pierogi , nóż z widelcem ..ech !!
O tototo, mniam mniam mniam!
Oooo niewierna mggi :DD nie podejdzie, nawet następnego dnia ..o ile cuś zostanie. Sama przetestowałam i nie tylko ... ja.
A jak odstawię sałatkę na kilka godzin jak to mam w zwyczaju to też nie podejdzie wodą i ze świeżym ogórasem ?
pyszniutkie, a teraz tyle malin...
guffo ! świetnie wydedukowałaś ...twaróg trzykrotnie mielony . Moja rodzima mleczarnia w takiej postaci wypuszcza twaróg. Wybierz opcje jaka Tobie pasuje : na wagę , kostki lub z pojemnika mielony .. Powodzenia i pozdrawiam
Ciasto wygląda bardzo apetycznie, już dodałam do ulubionych :) Mam tylko mały problem bo nie wiem co to jest ten baton serowy, nie spotkałam się jeszcze z taką nazwą. Czy to jest zwykły twaróg, który kupuje się w kostce bądź na kilogramy i trzeba go zmielić trzykrotnie, a potem wymieszać z ubitą śmietaną i żelatyną???
A myślałam, że pierwsza pochwalę.. Ciasto rewelacja! Skróciłam proces czekania za galaretką, poprzez użycie mrożonego owocu. Polecam, bo pyszniutkie.
Ciasto pycha .U mnie ze sliwkami .Przepis powedrowal do znajomych .Dzieki od nas wszystkich.
No jasne ,że mam i czarną też , czekam na przepis . Napewno skorzystam . Pozdrawiam.