Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Paola_r

(2014-08-10 06:37)

Przepyszna wyszła, chyba na złość Putinowi... Menżu swego czasu, na jakiejś promocji w Lidlu nabył masę marcepanową-leżała sobie spokojnie, a w ramach akcji "przeleć przez lodówkę" do Twojej szarlotki się przydała, jak znalazł. Jabłka zaprawiłam sokiem. Jedyne, co mi średnio smakowało, to ten kisiel cytrynowy Podpowiesz, czym można by go zastąpić? Uwielbiam cytryny, a wodę delikatnie gazowaną, z plasterkami cytryny, to mogę pić hektolitrami, nie tylko latem. Nie bardzo mi jednak pasują rzeczy o smaku cytrynowym.

Ogólnie: Meguś, soczyście jabłkowa piąteczka za przepis.

Jabłka dałam trochę mieszane gatunkami, ale cudnie się zgrały na kwaskowo-i-słodko. W szafce znalazłam też resztki żurawiny i dorzuciłam jabłkom do towarzystwa. Mecyje, pani kochana, mecyje...

argennia

(2014-08-09 14:28)

Nie poddaję się. Śliwek mi trochę zostało, więc zrobię na mniejszej blaszce za chwilę. Z tamtego chociaż posypki uratowałam, a dzieciaki je uwielbiają :)

megi65

(2014-08-08 23:27)

Aregennio ! Uuuulllaaa niedobrze , chyba za dużo śliwek położyłaś albo były za bardzo soczyste . Soczyste owoce warto albo w mące albo w miałkiej bułce  tartej  obtoczyć .

argennia

(2014-08-08 21:33)

Popełnione dziś kolejny raz ze śliwkami. Niestety tym razem porażka. Zakalec. Ciasto popłynęło i nie wiem czy dlatego, że śliwki ułożyłam tym razem nie poziomo a pionowo w większej ilości. Opadły na dno.Przytrzymałam też dłużej w piekarniku, ale nic. Jak wbijałam patyczek ciasto wydawało się suche. Cała blacha do wywalenia. Jedynie kruszonka nadaje się do zjedzenia.

megi65

(2014-08-02 20:19)

Dziewczyny .. dziekuję  Wam za miłe komentarze , niech ciacho  zawsze  się udaje i smakuje . ))

psiunia

(2014-08-02 19:54)

też dzisiaj upiekłam ze śliwkami i kruszonką  jest pyszne

argennia

(2014-08-02 19:15)

Moje ulubione! Tym razem ze śliwkami.

bc

(2014-07-30 16:47)

Po pierwszym ugryzieniu, wiedziałam już, że jest to moje ulubione ciasto z owocami! Tanie, szybkie, w dużej ilości i PYSZNE :) Dzięki wielkie!

megi65

(2014-07-28 23:26)

heiworth ! Słowa dotrzymałaś ,  rarytaśne jak  zawsze na Twoim stole .

heiworth

(2014-07-28 22:31)

Tak jak pisałam ...weekendowa powtórka ...mega szybkie ciasto ,które prawie samo się robi !...U mnie tym razem z borówką podany z lodami ....

megi65

(2014-07-27 15:55)

Zrobiłam podobnie jak Wy Dziewczyny z głowy :DD nie chciałam otwierać kompka i ...ta sałatka pierwsza zniknęła ze stołu .. Miło było patrzeć jak goście wcinają z uśmiechem na buźce... ))

Ann93

(2014-07-27 14:01)

Zrobiłam podobnie jak agusia - na pamięć, bo nie mogłam wejść na stronę. Dodałam jeszcze 3 ugotowane na twardo jajka i więcej czosnku. Polecam :)

megi65

(2014-07-22 19:25)

heiworth ! jakie piękne fotki .. cieszy mnie, że kruszon trafił w Twój smak )))

heiworth

(2014-07-22 15:56)

Obiecane foto :) ...

W najbliższym czasie znów u mnie będzie ...

monami9

(2014-07-22 08:51)

Sałatka przepyszna. Ponieważ nie miałam czerwonej cebuli, dałam białą. Ale jest super, taka letnia sałatka w sam raz na dzisiejsze śniadanko była. Dziękuję za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij