Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Mar'La

(2014-06-20 22:15)

Madziu dziękuję za ten przepis Ciasto wyszło pyszne, mięciutkie i puszyste, a przy tym mało pracy i ze składników, które zawsze są pod ręką. U mnie w wersji z czereśniami i kruszonką. Przepis do częstych powtórek. Polecam

megi65

(2014-06-19 15:11)

Tym razem śmietankę kremówkę zastąpiłam serkiem waniliowy, wyszło wybornie.Zrezygnowałam z czekolady na rzecz esków- floresków. Ciasto może i pracochłonne ale warte zachodu .

megi65

(2014-06-18 23:32)

argenino ! dziekuję za miłe słowa i ładne fotki, niech ciasto zawsze Tobie wychodzi z piekarnika jak marznie i smakuje. Pozdrawiam pięknie

argennia

(2014-06-18 19:54)

Niebo w gębie. Kolejne przepis na ciasto, który wpisuję do mojego magicznego notesika :) W przepisie nic nie zmieniałam, robiłam jak leci. Obawiałam się mokradła bo z truskawkami robiłam, ale obtoczyłam je w kisielu i wyszło git 

linka35

(2014-06-15 15:41)

pychota:) polecam szczerze.

Smosia

(2014-06-11 17:05)

Po raz setny: świetne ciasto, które często będzie u mnie zagniatane ("hakerem"). Przesadziłam ze śmietaną, więc wlałam mniej wody i musiałam podsypywać sporo mąki przed wałkowaniem. Już zawsze do "lekkich pierogów" (serowo-owocowych). Bezproblemowe ciasto: zero rozgotowanych/rozklejonych pierożków (u mnie z białym serem i suszonymi śliwkami).

megi65

(2014-06-07 21:59)

Reniu .. Jak tylko kupisz takową śmietanę nic nie stoi na przeszkodzie . Pozdrawiam pięknie.

reniutka1

(2014-06-07 21:04)

Bardzo smaczne ciasto. Pierwszy raz jak przeczytałam nazwę ciasta to myślałam, Ze się dodaje śmietanę z Odessy

megi65

(2014-06-07 17:10)

Justyno ! Pięknie poradziłaś sobie z przepisem .. lekko zagmatwanym .. brawoo

JustynaH

(2014-06-07 11:47)

Dzisiaj skusiłam się na to ciacho i nie żałuję, wyszło pyszne :) Czytałam w dyskusjach o jakichś zmianach, ale ja zrobiłam z 2,5 szkl. krupczatki z truskawkami i nie dodałam mleka tylko całe 200g śmietanki wlałam.Dziękuję bardzo za przepis na pewno będą powtórki.A oto moje ciacho :

megi65

(2014-06-07 08:53)

Jolu .. widzę ,że ganiasz za rabarabarkiem  po całej Ameryce,dziękuję za miłe słowa ale żadna wiadomość do mnie nie dotarła. Proszę o '' repeat'' . Pozdrawiam pięknie !

jolafasola

(2014-06-07 06:42)

Witaj Megi! Dzisiaj uciekłam to ciasto z rabarberem i truskawkami( rabarber zdobyłam w amerykańskim sklepie). Jak zwykle...ciacho przepyszne! Tak na marginesie- masz ode mnie wiadomość, proszę przeczytaj. Życzę miłego weekendu.

Marrakesh

(2014-06-04 12:05)

Troche się bałam octu, ale ciasto zrobiłam. Wyszło super :)Strażak pomagał (obtaczał truskawki w budyniu) stwierdził, cyt.: "No dobry przepis, i szybki" Ciasto powędrowało do strażakowa, wszyscy zadowoleni, a strażaki to chyba najbardziej :). Dziękuje, bede robic często i z różnymi owocami, acha dodałam kruszonke od sebka.

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
monami9

(2014-06-03 13:12)

Torcik przepyszny, na rocznicę ślubu siostry poszedł w mgnieniu oka, słodki ale i tak ręce sie wyciągały po dokładkę... dziękuję za przepis i rady

argennia

(2014-05-30 22:22)

Ja kruszonkę zapożyczam ze znanego szpitalnego placka rabarbarowego :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij