Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-05-21 06:37)

Jolu ! Ty ranna ptaszyno, dziękuje za miłe słowa i pozdrowienia, niech ciasto smakuje i wychodzi zawsze i z każdym owocem .

jolafasola

(2014-05-21 05:35)

Megi, to ciasto jest przepyszne. Pół blaszki zrobiłam z truskawkami i borówkami, druga z jabłkami  i cynamonem na wierzch kruszonka. Za jednym pieczeniem miałam dwa rodzaje smacznego ciasta. To moje ulubione ciasto z owocami. Dziękuje za przepis i szczerze polecam!!! Megi pozdrowionka!

fruzia1

(2014-05-20 15:12)

Polecam gorąco. Ciacho pyszne -  najlepsze na 3 dzień.

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
Izka21

(2014-05-19 11:31)

ten tort robiłam  już rok temu ale masa tak jak napisałaś bez żelatyny po prostu jest luźna spróbuję z twojego przepisu z żelatyną bo smak jest pyszny!!!!

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
megi65

(2014-05-18 22:18)

korciu ! Och jak miło czytać takie komentarze, wszelka inwencja kulinarna jak najbardziej  wskazana . Następnym razem spróbuje z masą kajmakową. Pozdrawiam :))

korcia1802

(2014-05-18 20:12)

Genialny!! Zrobiłam go z małą zmianą - zmniejszyłam ilość cukru, dałam zapach migdałowy, wierzch posmarowałam cienko masą kajmakową i posypałam płatkami migdałów - nie doczekał dzisiejszego wieczora! Pycha! :)

evciak1977

(2014-05-17 03:07)

Ciasto naprawdę smaczne. Na potwierdzenie tego faktu chciałam się pochwalić, że właśnie tym ciastem wygrałam konkurs ciast I deserów zorganizowany u mnie w pracy (uczestników było 19). Dziekuję za przepis!

megi65

(2014-05-16 13:15)

Izko .. z tegorocznych truskawek ciacho zrobiłaś czy z mrożonki ?

Izka21

(2014-05-16 12:56)

Kurcze nie doczytałam że to na dużą blaszkę i weszła mi na biszkopt jedna masa ;/ ale i tak pyszne!!!!!! następnym razem zrobię na dużej blaszce :) ale i tak  pyszne ciasto!!!

megi65

(2014-05-15 20:15)

jaroslaw11gr .. zgodnie z przepisem tak jak czytasz 0.5szkl mleka i ani kropli więcej

jaroslaw11gr

(2014-05-15 20:03)

Mleka 0,5szklanki czy 500ml?

megi65

(2014-05-10 21:28)

Zuziu ... Mówisz i masz .. dawno w żadnym cieście tak dużo nie namotałam

Zuzanna248

(2014-05-10 14:11)

No i już... mąki dałam 3 szklanki, ale śmietany całą szklankę czyli 250 ml, zaś mleka 3 łyżki /jak pierwotnie było w przepisie/... moja opinie - ciasta wyszło za dużo - jest wysokie, mimo użycia blaszki blaszki 24x36, rabarbaru dałam dużo... ogólnie ciasto ok, ale jakby powiedział mój ślubny - jadłam lepsze. Zrobię go jeszcze z pewnością kiedyś z innymi owocami, jednak wg pierwotnej wersji przepisu - 2,5 szklanki mąki i 3 łyżki mleka.
Jeśli wolno mi coś zasugerować - Megi przywróć pierwotną wersję przepisu, a zmiany daj np. w uwagach pod składnikami... jeśli ktoś zechce taki z większą ilością ciasta, to niech ma.
Dzięki za udostępnienie przepisu, pozdrawiam i czekam na jakieś następne pyszności.

megi65

(2014-05-09 21:11)

Zuziu .. Namieszałam ale na moją odpowiedzialność zrób tak jak w masz podane w przepisie . Jakby co to zawsze możesz mnie ciachem w czoło na wesoło . Powodzenia ))

Zuzanna248

(2014-05-09 19:08)

Megi65, a Ty jak pieczesz? ile mąki dajesz? ja mam zamiar robić pierwszy raz i nie bardzo wiem jak rozumieć zwiększenie tylko ilości mąki, pozostawiając resztę bez zmian.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij