Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-05-09 08:32)

Zuziu .. ! Dostosowałam ilość mąki do naszych  polskich gospodyń i  formy do pieczenia, gdyż narzekały,że ciasto niskie i twardawe im wychodzi. Jeśli Tobie pasował oryginał to nie koryguj przepisu, piecz z pierwowzoru. Pozdrawiam .

Zuzanna248

(2014-05-09 07:23)

Dlaczego ilość mąki została zmieniona? chcę zrobić to ciasto, przepis zapisałam, a tu niespodzianka... to w końcu jakie proporcje wg ukraińskiej gospodyni?

megi65

(2014-05-08 23:33)

Jolu .. suuper ,że wyszło i smakuje , chciałam podpowiedzieć abyś zwiększyła ilość mleka ale już byłaś w kuchni. Nie mniej ciasto raczej się wykłada niż wylewa , słuszna uwaga .. )) Pozdrawiam

jolafasola

(2014-05-08 22:57)

Megi65, ciasto upieczone, smaczne,maślano-śmietankowe. Nie jest pulchne...jest zbite. Myśle, ze to przez dodanie tej pół szklanki maki więcej. Jeśli dodajemy 3 szkl maki, należy zwiekszyć ilośc mokrych składników. Dodałam trochę więcej śmietany ,, tak na oko" ponieważ składniki nie chciały mi się połączyć, ale to chyba było za mało. Proszę powiedz jakiej konsystencji powinno być ciasto. Piszesz,ze..,, ciasto wylać na blaszke", to rozumie ze musi być lejącego, a moje było bardzo gęste. Następnym razem będzie lepiej! Pozdrawiam!

jolafasola

(2014-05-08 20:48)

Dziękuje za odpowiedz. Taka wysokość jest w sam raz. Serdecznie pozdrawiam i biorę się za pieczenie.

megi65

(2014-05-08 20:05)

Jolafasola .. ciasto nie jest wysokie, edytowałam przepis na 3 szkl. mąki , wysokość ciasta ok.2.5cm - 3cm .Powodzenia ))

jolafasola

(2014-05-08 19:04)

Megi65 jakie wysokie wychodzi to ciasto? Czytając komentarze ktoś napisał, ze ciasto wyszło niziutkie,a blaszka miała mniejsze wymiary niż ty podałeś. 

megi65

(2014-05-05 14:38)

Popełniłam tym razem z rabarbarem .

bytomianka

(2014-05-03 15:13)

Zrobiłam sernik na święta. Jest pysznyyyyy:)) Zjedzony do ostatniego okruszka.:)

gabigold

(2014-05-03 11:25)

Mniam, tym razem kruszonkę zrobiłam z dodatkiem kakao, dużo rabarbaru no i reszta truskawek z naleweczki :)

megi65

(2014-05-03 09:02)

Miło , miło mi czytać tak pozytywną opinię . Paolo dobrze, że przypomniałaś mi o tym owocowo-ekspresowym ciachu . Pozdrawiam i  życzę udanej majówki

Paola_r

(2014-05-03 05:24)

Jak dla mnie, zdecydowanie z kruszonką. Pyszne wyszło, na rabarbarowo (wyczaiłam na bazarku pierwszy rabarbar tego roku. Ha! ). Ocet dałam malinowy, bo taki mi się akurat szwendał po lodówce. Megi, pysznie wyszło i "cudek" pojechał z nami na majówkę. Dzięki za superprosty, a taki smaczny przepis (po odeskiej śmietanie to drugi przepis na szybko-smacznie-słodko i pachnąco). A owoce nadciągają, więc całe lato przed nami...

argennia

(2014-05-02 16:17)

Tak wszyscy zachwalają, że też zrobię tylko muszę teściowej rabarbar ukraść z ogródka 

mggi63

(2014-05-02 16:05)

A gdzie ja byłam,że mi umknęło to pyszniaste ciacho?

megi65

(2014-05-02 15:03)

Oj Gabisiu ! Dlaczego my nie jesteśmy z sąsiadkami uwielbiam innym ciastko spontanicznie podrzucić :DD .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij