Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-04-06 18:52)

jannaj ! Moja Droga ... ja wierze w Twoje zdolności kulinarne. Może to wina piekarnika , szarlotka ma strukturę kruszonki a więc w złotym kolorze jej jak najbardziej do twarzy . A beza cóż , nie poddawaj się , beze raczej suszymy niż pieczemy ..Powodzenia

jannaj

(2014-04-06 17:29)

Zrobiłam ją wczoraj. Dobra. 

Spiekłam ją - tempo pieczenia miała jednak jakieś szybsze niż szalotek, które robiłam wcześniej. Może to przez marcepan.

Ogólnie jednak mam tendencję do przepiekania. Zmierzyłam się też z bezą Adama Sowy, którą masz Megi w swojej bazie i to dopiero była katastrofa.

Fot. megi65, Żu - Żu
Żu - Żu
12.6k
153
5
megi65
megi65

(2014-04-05 15:28)

Dawno , dawno nie robiłam . Wyszły pyszne i soczyste . Dodałam paprykę , pieczarki i ogórka konserwowanego , nie zapominając o naci pietruchy .

megi65

(2014-04-05 15:24)

eugrud ! już '' ktoś '' odpowiada , uważnie czytasz a ja pominęłam kwestię kisielu. który sypki dodaje sie na koniec do ubitej piany białkowej . Masz jeszcze pytania , chętnie służę pomocą

eugrund

(2014-04-05 15:14)

Przepis wyglada rzeczywiscie b. ciekawie. Czy moze mi ktos podpowiedziec  w jakiej formie i kiedy dodaje sie kisiel do ubitej pianki (bezy)???

Maryniaczka

(2014-03-27 23:47)

Przepis super! Jestem mega szczescila wysżły kleilo sie super i przede wszystkim smakowąło :D

ewlua

(2014-03-20 09:04)

Pyszne ciasto. U mnie upieczone na Święta i zniknęło jako pierwsze.

agacia3323

(2014-03-17 20:10)

Meguś ja mam tylko jedno określenie na to ciasto: REWELACYJNE!!!

anusia_m

(2014-03-16 16:14)

Jedna z moich ulubionych szarlotek! Do jabłek nie dodaję cukru, bo bardzo lubię połączenie kwaśnych jabłek ze słodką bezą. Pycha :)

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
megi65

(2014-03-16 14:59)

Przypominam wszystkim,którzy mają zamrożone białka od pączków i lubią bezę. Torcik na szybko , smacznie,bezproblemowo

chmurka

(2014-03-16 14:35)

Upiekłam to casto w wypekaczu do chleba wyszło pyszne wilgotne i wspaniale.Dzieki za przeps.

megi65

(2014-03-16 14:15)

Izoo .. ale musi być szczęśliwy banan w towarzystwie malibu . Ciacho możesz wklepać do swojego bloga pozwalam i pozdrawiam

izaa_a

(2014-03-16 13:21)

zrobiłam  smaczne ciasto w smaku przypomina mi kopiec kreta ;) biszkopty nasączyłam malibu

megi65

(2014-03-16 08:37)

Krystyno1 ! Dziękuję za miły komentarz,ciasto zdecydowanie do dorosłych,nie abstynentów .

krystyna 1

(2014-03-16 08:05)

Ciasto upieczone, prawie skonsumowane, zgodnie z przepisem tzn. 2 płaskie łyżki żelatyny. Nie wydaje mi się, że to za dużo  - w sam raz. Bardzo smaczne krem delikatny, puszysty. Mało wyczuwalne orzechy włoskie. Trochę zdominowane chyba przez smak wiśni w %%. Ogólnie super!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij