Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

krystyna 1

(2014-03-11 19:02)

Dzięki wielkie, faktycznie wyobraźnia mi szwankuje. Podzielę się opinią po konsumpcji. Pozdrawiam

megi65

(2014-03-11 18:57)

Krystyno ! Mielimy , nie mogą być za grube kawałeczki , bo biszkopt należy przeciąć a wtedy byłby problem .  Chociaż można spróbować dokładnie przejechać po orzeszkach ( pod pergaminem ) wałkiem . Tak sobie myślę ..)))

krystyna 1

(2014-03-11 18:48)

Witaj. Mam pytanie odnośnie orzechów, mają być zmielone na miazgę czy mogą być drobniutko posiekane. Pozdrawiam

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
megi65

(2014-03-11 17:57)

Edycia .. super ,że wypiek udany i smak trafiony . Przez 4 niedziele z rzędu produkowałam torcik i powiem nieskromnie ale szczerze nawet przeciwnicy bezy prosili o jeszcze jeden klinek .

Edycia41

(2014-03-11 13:59)

Dzięki Megi za ten przepis. Zrobiłam tort - obłedny

megi65

(2014-03-09 17:35)

domia ! musiałam trochę '' pogrzebać w pamięci ''ale przypomniałam sobie. To były powidła domowe i zastosowałam trick  mojej babci . Aby położyć cienką warstwę powideł , czy dżemu i nie zafarbować kremu należy podgrzać powidła i dosłownie musnąć na cieście warstewkę. Przy gęstym dżemie można dolać gorącej aromatycznej kawy. Powidła zyskają na smaku , podobnie jak ciasto nabiera posmaku kawowo - owocowego.  

domia

(2014-03-09 16:53)

Meguś, zapytam tu głośno...O jakim smaku, (kolorze) marmoladą przekladałaś swój miodownik? Ja do swojego użyłam dżemu z czarnej porzeczki swojej roboty.Smakowo w porządku, ale w przekroju mojego ciacha widać tą warstwę, natomiast w Twoim ciachu ta warstwa jest idealnie wkomponowana w całość. 

Beata28

(2014-03-07 21:41)

Co tu duzo pisac? Po prostu fabulous ! Pieknie DZIEKUJE za przepis.Serdecznie pozdrawiam ;)

aniula1609

(2014-03-04 23:29)

Miodownik przepyszny!!!Ja przełoży z serem gotowanym  :-)

aniula1609

(2014-03-04 23:25)

Sądząc po tylu opiniach to muszą być pyszne!!!Lądują w ulubionych  :-)

megi65

(2014-03-04 19:41)

Agaciu ! Super ,że zasmakowały , zamiast lądowania w ulubionych .. częściej na stolnicy niech się znajdują

agacia3323

(2014-03-04 19:20)

Megi poduszeczki przepyszne,żałuje tylko ,że zrobiłam z jednej porcji,już wylądowały w ulubionych:) 

megi65

(2014-03-03 17:21)

Aniko ! Zdecydowanie serek vitelo za rzadki . Podpowiadam w dobrej cenie znajdziesz w tym miesiącu twaróg w Netto ( krajanka ) co prawda do przekręcenie przez maszynkę lub przetarcie przez sito . Pozdrawiam i .. powodzenia

Anika2000

(2014-03-03 16:31)

serniczek wygląda rewelacyjnie, mam pytanie, czy serek waniliowy vitello z biedronki będzie dobry cz raczej za rzadki?

domia

(2014-03-02 16:55)

Napiszę tak.. Miałam niezłą jazdę z wałkowaniem, dopasowaniem do wymiaru i przenoszeniem cienkiej warstwy ciasta na odwróconą blaszkę. Reszta to pikuś. Wynik stresu rekompensuje efekt końcowy po dwóch dniach leżakowania. Dodam jeszcze, iż smak wyostrzył własnej roboty dżemik z czarnej porzeczki. Ciasto wspaniałe.! Warte zachodu!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij