Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-01-27 16:27)

uuuu asiek .. tak mi przykro , że ciasto okazało się niewypałem ... Nie mniej pozdrawiam cieplutko ))

asiek74

(2014-01-27 13:34)

zrobiłam ten przepis, ale się zawiodłam, poza dobrą górą, ciasto przeciętne, w środku wyszedł mi zakalec, chociaż nie jestem początkującą , powtórki nie będzie

myszamycha

(2014-01-26 09:59)

Bardzo dobre śledziki,jako że ja też lubię ostrzejsze śledzie,dodałam dwie łyżki octu do zalewy,pieprz i odrobinę majeranku...pyszne! Dzięki za przepis!

bogdzia

(2014-01-23 15:40)

Ależ cudne ciacho, a ta czapa z bezy mistrzowska, podziwiam i zazdraszczam, bo takiej nie umiem zrobic

megi65

(2014-01-23 10:53)

Popełniłam w afekcie na bardzo , bardzo szybko .. )) Cudowny zapach masła , cynamonu i jabłek wypełnił całą kuchnię ..

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
babolik

(2014-01-07 23:03)

Obłędny, robiłam na 18-kę córki.

megi65

(2014-01-07 22:38)

Ooo ciee aniubazyl  czuję się zaszczycona , Twój pierwszy komentarz  na naszej stronce i to moim skromnym ciachem . Pozdrawiam pięknie .

aniabazyl

(2014-01-07 22:22)

Zrobiłam to ciasto w niedzielę. Do wieczora nie było po nim śladu. Pyszne. Piekłam 40 minut w 160 C a potem jeszcze 20 minut w 175 C. Jutro piekę ponownie, tym razem z orzechami włoskimi. Pozdrawiam i dziękuję za przepis :)

megi65

(2014-01-07 21:40)

margido ! cieszę , że z gruntu rzeczy ciacho smakuje ..

margida

(2014-01-07 21:10)

i ja się odważyłam upiec to ciasto

część babkowa wyszła mi ciut sucha, ale beza orzechowa mniam

Fot. megi65, Tort daquoise
Tort daquoise
23.5k
466
42
megi65
domia

(2014-01-06 19:16)

Kolejny raz. Kolejny zachwyt smakowy.

megi65

(2014-01-01 16:41)

Suuper  Matani ! Z bijącym serduchem czekałam na Twoją opinię .. bo cuś  odważnych nie ma tą prostą , smaczną babeczkę .

matani

(2014-01-01 15:43)

Super ciacho. Proste i smaczne. Obawiałam się, że spód będzie za mało słodki, ale nie, wszystko świetnie gra ze sobą.

Mój piekarnik musi być jakiś słaby, bo w 160 stopniach (+termo) piekłam dobrą godzinę, potem jeszcze na 10 minut dałam na grzanie z dołu (+termo) i 180 stopni, w końcu się udało :)

ula_ku

(2013-12-31 10:11)

Bardzo dobre, po 3 dniach rewelacja i świetna polewa.Polecam

megi65

(2013-12-28 22:32)

Autorka pozdrowienia przyjęła ... niech się uda ciacho niech cieszy podniebienia .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij