Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

ania205

(2013-12-28 22:07)

dziękuję kochaniutka za przepisik..zrobię na Nowy Roczek ..-)))pozdrówka dla autorki -:))

megi65

(2013-12-28 20:39)

Ot ' Janeczko ! czuję , że mężowaty szeroko wypłynie zawodowo dzięki śledzikom . Moje śledzie to raczej łagodne , pokojowe ))

janeczka669

(2013-12-28 19:57)

Megi A i jego kierownik chwalili sobie śledziki w oleju i złożyli zamówienie na następne.

Jeśli chodzi o mnie, nie mój klimat. Osobiście wolę jak śledzik pływa w ostrzejszej zalewie, co wcale nie znaczy że śledź był niesmaczny. Po prostu " ten typ tak ma " i już :)

megi65

(2013-12-28 17:52)

Wszystkim Wam dziękuję za przesympatyczne komentarze ..Oczywiście Moje Drogie  możecie ilość masy grysikowej zwiększyć do osobistych preferencji smakowych .

Zuzanna248

(2013-12-28 13:25)

Polewa cudna, świetna kompozycja z orzechami, natomiast co do samego ciasta nie wypowiem się, bo piekłam ze swojego przepisu i przekładałam masą orzechową. Z polewy będę korzystać do swojego miodowego, bo jest pyszna, fajnie wyglądają te esy-floresy na orzechach i fajnie smakuje w całości. Dzięki za udostępnienie przepisu.

ulla*

(2013-12-28 13:06)

Pyszne ciacho,a już ta polewa bosska...jedyne co,więcej masy trzeba,zginęła pomiędzy plackami. Więcej zastrzeżeń nie mam Pozdrawiam po świętach z ostatnim kawałkiem:

smakerowiczka

(2013-12-27 18:13)

Ciasto pyszne! Polecam

agamari

(2013-12-27 15:12)

Pyszne ciacho, na pewno upiekę jeszcze nie raz.

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
ruti12

(2013-12-26 21:55)

Serniczek pychota.Polecam.

BEATA55555

(2013-12-26 19:51)

Bardzo dobre ciacho!!! Masy zrobiłam więcej bo uwielbiam ją, zrezygnowałam z dodania powideł !!! Polecam ten przepis wszystkim!!!

limara

(2013-12-25 20:56)

Robiłam pierwszy raz to ciasto na te święta, rodzince baaardzo smakowało. Polecam!

matani

(2013-12-25 11:53)

Jako żem ja nie śledziowo-olejowa przekazuję opinię męża, dla którego te śledziki przygotowałam na Wigilię :) "Bez pieprzu???? Mmmm, bardzo dobre"

ekkore

(2013-12-23 21:53)

Gotowe! - zapachem aż kręci w nosie. Super ciasto - rewelacyjnie się wałkowało (choć trochę zabawy przy tym było). Zdecydowanie zapożyczę sobie do mojego orzechowca. Zamiast dżemu dałam krem z owoców leśnych - przygotowywałam do sernika - i trochę mi zostało, to wykorzystałam. Przez to ciasto zyska kwaskowatego posmaku - w mieszance dominowały borówki.

Następnym razem chyba zrobię więcej kremu grysikowego, bo mam wrażenie, że jakoś tak skąpo jest. Ale decyzja po degustacji.

megi65

(2013-12-23 19:20)

Ostatnia ważna uwaga  dla wszystkich posiadaczy miodownika ... aby pięknie prezentował się paterze należy kroić ostrym gorącym nożem .Smacznego .

yennefer

(2013-12-23 18:34)

Prorok jakiś, cy cuś... :) dzięki Dobra Kobieto!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij