Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2013-12-21 17:33)

Aniula1609 ! Pozwalam jak najbardziej będziesz miała miodowy sernik gotowany . Smak wyborny !

aniula1609

(2013-12-21 15:48)

Ciekawe jak by smakowało gdybym zamiast masy grysikowej przekładała sernikiem gotowanym?

andzik.78

(2013-12-21 13:54)

Mnie wyszło 5 placków , blacha standardowa. Ale cieniutkie placki mi wyszly. Pachnie w całym domu. Placki schowane, czekają do wtorku. Dziękuję za przepis.

megi65

(2013-12-21 08:50)

Xavierko ! A co to jest ta '' obraza'' nie znam takiej przypadłości . Nigdy nie robiłam polewy z masy krówek - ciągutek . Teraz jest tyle różnych odmian krówek ,że chyba odważę się na kakowe i Wam opowiem jak smakuje . Pozdrwiam ))

Xavierka

(2013-12-21 01:08)

ulla

Chociaż nie jestem autorką tego ciasta, ale myślę, że jego autorka się nie obrazi jak Ci odpowiem - krówki nie muszą być kruche, mogą być "ciągotki" lub nawet bardzo twarde i tak będziesz je rozpuszczać.

gabigold

(2013-12-20 20:07)

Meguś, będzie jak w mojej ulubionej piosence żryj minie całą  ,zeżryj.hehe, Cóż pocznę ,że tak zasmakowały rodzince, jutro idę do pracy ale mężowaty w domu to zakupi kolejną porcyjkę:)

megi65

(2013-12-20 19:58)

Łoj ... Gabi przecież nie tak miało być.:)  Jeszcze jutro możesz  wyruszyć  na ławice śledzi ale uważaj  tłusta broda  może Ciebie zdradzić : wyjadasz śledziki .

gabigold

(2013-12-20 19:26)

Megi, obawiam się ,ze mi braknie tych śledzików do Świąt, są przepyszne:).dziękuję za przepis:)

megi65

(2013-12-20 17:31)

Ullko ! Prawda ,że ciasto jak marzenie plastyczne i bezproblemowo wałkuje się i z pieczeniem jak dojdzie się do wprawy jest też szybciutko .. Krówki raczej kruche '' tak stało w kajecie '' . Pozdrawiam

megi65

(2013-12-20 16:32)

Moniko ! ot , polałaś miodzio na serce tylko  wstrzymaj się z opinią do konsumpcji . Jestem jednak nieskromnie przekonana : musi smakować a śledziki za parę dni dojdą do aksamitno - ziołowego samki .. ))

ulla*

(2013-12-20 16:30)

Połowa pracy zrobiona- placki upieczone,zawinięte szczelnie czekają na przełożenie masą. Ciasto fajnie się zagniotło,sprawnie poszło też pieczenie.1 porcja ciasta ważyła 30dkg. Blaszki nie pożyczałam, bo i tak sprytnie się szybko upiekły. Teraz jeszcze krówki muszę dorwać, czy kruche muszą być koniecznie,nie wiem czy takie znajdę.? pozdrawiam.

monika0104

(2013-12-20 16:12)

właśnie zrobiłam hm.. wyglądaja smacznie pewnie będą pysznę wyciągnę na wigilję 

pozdrawiam

kokarda

(2013-12-18 16:46)

po raz kolejny..... tu w wydaniu świątecznym :) do barszczu na zakwasie ..... odpłynęłam....

Megi <3

megi65

(2013-12-15 09:27)

Aniu ! dziękuję za miłe słowa i sugestie z biszkoptami , sama skorzystam .. Cóż nowojorskie czy serniki amerykańskie to inny smak i konsystencja ..A Zeni sernik ..uwielbiam za smak i .. prostotę .. )) Pozdrawiam :))

AnnaParada

(2013-12-15 08:11)

Tym razem zrobiłam Twój sernik nowojorski, kupiłam w końcu ser Delfiko. Sernik dobry, aczkolwiek moim faworytem jest Twój sernik Zeni. Ja zmieniłam spód ze względu na kaloryczność, i na spód dałam rozdrobnione biszkopty z 2 łyżkami masła. Nic sie nie przypiekły, więc taki spód polecam tym, którzy chcą trochę mniej kalorycznie .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij