Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

rs1107

(2013-12-10 08:31)

Domyslam się, że ciasto jest lepsze jak ciut poleżakuje

rs1107

(2013-12-10 08:30)

Banalne pytanie - co to jest grysik????

ulla*

(2013-12-10 08:15)

Do przepisu wróciłam,sezon na pierogi trwa...są i uszka w zamrażarce(268 szt.), była porcja ruskich pierogów (84szt.)...ciasto jest SUPER! co tu dużo pisać..w temacie do wypróbowania pierogi -  z suszonymi śliwkami i kaszanką+kiszona kapusta...Dziękuję za przepis!

gabigold

(2013-12-10 07:32)

Mmmm, aż ślinka cieknie:),hop do poczekalni

megi65

(2013-12-09 23:16)

Edycia .. Odwagi jak trzeba to pomogę i sama zobaczysz ,że to proste ciacho .

Edycia41

(2013-12-09 23:03)

Bardzo smakowicie wyglada, chyba wypróbuję....

megi65

(2013-12-08 13:43)

Basiu19 ! Dziękuję za miłe słowa , smak ciasteczek dobieraj pod swój gust . Smacznego , zawsze udanego życzę Tobie :))

basia19

(2013-12-08 13:32)

Znowu zrobiłam ten serniczek, tym razem udało mi się kupić ciasteczka Digestive, ale niestety serek miałam inny. Powiem jedno sernik wyszedł taki jak powinien, ale mój pierwszy z innymi ciastkami (miałam zbożowe z czekoladą Teskowskie) był smaczniejszy. Ciastka Digestive są lekko słonawe, a ja wolę słodkie, ale sernik jest wart polecenia.

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
megi65

(2013-12-08 11:51)

Oooo Mamo - Różyczki to będzie mega megi serniczek ściagniety od Zeni . Tak jak zauważyłaś do masy serowej nie dodaje się ani grama masła czy innego tłuszczu . Żółtka i śmietana mają odpowiednią kaloryczność . Powodzenia o efektach poinformuj nas .

Mama - Różyczki

(2013-12-08 11:22)

Megi,mam w planach upieczenie tego sernika z 2 kg sera:)Czy do sera, nie daje się masła?

słodki buraczek

(2013-12-07 20:22)

Dziś powtórka. Chyba się zakochałam 

cytrusek

(2013-12-07 18:08)

Co tu dużo pisać, baaardzo dobre:) Dziękuję za udostępnienie przepisu.

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
megi65

(2013-12-03 21:56)

Och słodki buraczku .. kamień serca .. dziękuję za pochwalne peany i solóweczkę na perkusji . Wszystko przekażę autorce p. Zeni , która podzieliła się swoim przepisem . Pozdrawiam pięknie.

słodki buraczek

(2013-12-03 21:43)

Tadaaaaam! 

Megi! Dziękuję za podzielenie się przepisem! Do tej pory uważałam, że nie mam "ręki" do serników. Aż do dzisiaj  Wyszło pysznie, delikatnie cytrynowo (skórka i sok z połowy cytryny), choć dość słodko. Sernik opadł, ale nie na dno blachy . Super przepis!

megi65

(2013-12-03 18:23)

domia ! Moja droga .. serniczek jak marzenie .. czuć przez ekran świeżość i ta pulchność .. ech zdolna dziewczynka z Ciebie ..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij